Mesačný kameň náramok

5 hodnotení

Mesačný kameň náramok rozptyľuje energiu v celej aure. Poskytuje psychickú ochranu, čistí myseľ a zmysly a pomáha pri lucidnom snívaní a pokojnom spánku. Odkláňa negativitu a zmierňuje emocionálnu traumu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1305
10,90 € –20 % 8,72 €
Mesačný kameň náramok
5 hodnotení
Mesačný kameň náramok - svetnaramkov.sk
Tip
10,90 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Mesačný kameň náramok

Mesačný kameň podporuje jasnosť mysle a vnútorného videnia, udržiava človeka sústredeného, zatiaľ čo je v meditatívnom alebo zmenenom stave vedomia. Je obzvlášť užitočný pri videní emocionálnych vzorcov a životných lekcií a pri vyrovnávaní energií jin a jang.

Od najstarších čias bol Mesačný kameň hmatateľným spojením s mágiou mesiaca - amulet ochrany pre cestovateľov, dar milovníkov vášne a cesta k múdrosti. Naše väzby na Mesiac sú silné. Ako pribúda a ubúda v cyklickej dokonalosti, vytvára príliv a rytmy našej matky, Zeme a ovplyvňuje naše správanie, emócie a duchovný rast. Mesačný kameň upokojuje a povzbudzuje, učí nás prirodzeným rytmom života.

Mesačný kameň je kameň vnímania za závojom - užitočný pre jasnovidca a šamana a pri presune človeka do neviditeľných ríš. Nazýva sa "Kameň nového mesiaca" a nesie tajomstvá a sily nového mesiaca, kde všetky veci existujú ako potenciál.

Mesačný kameň stimuluje psychické vnímanie, víziu a prácu so snami. Môže zväčšiť emócie človeka, aktivovať energiu kundaliní u žien a emocionálnu rovnováhu u mužov a podporuje deti, aby zahnali nočné mory alebo nespavosť.

Mesačný kameň stimuluje myseľ, upokojuje obavy alebo úzkosť a prináša to najlepšie v ľuďoch. Jeho milujúca energia podporuje Božské vo všetkých situáciách a je emocionálnou podporou pre intuitívne alebo citlivé deti.

Energie prítomné v mesačnom kameni majú spojenie s korunnou čakrou a naším duchovným centrom. Predstavujú osobné stotožnenie sa s nekonečnom a jednotu, mierom a múdrosťou.

Mesačný kameň pomáha naladiť sa na normálne rytmy biologických síl tela a využívať prirodzené energetické cykly. Silne ovplyvňuje ženský reprodukčný systém, zvyšuje plodnosť a podporuje ľahkosť tehotenstva a pôrodu, zmierňuje menštruačné problémy.

Astrologické znamenia: Rak, Vodnár

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Austrália

Nabíjať pri splne mesiaca 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: