Matný opalit náramok

2 hodnotenia

Matný opalit náramok sa odleskuje na svetle a vytvára krásnu, dúhovú žiaru. Opalit sa používa aj na duchovný rast a obohatenie, môžete očakávať, že vám na vašej ceste pomôže množstvo duchovných sprievodcov a anjelských bytostí. Opalit je skvelý pri odstraňovaní negatívnych energií a odstraňovaní negatívnych myšlienok z vášho života. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 293/1
6,80 € –20 % 5,44 €
Matný opalit náramok
2 hodnotenia
Matný opalit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
6,80 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
5,0 2 hodnotenia

Matný opalit náramok

Matný opalit pomáha očistiť vaše okolie a obnoviť vzťahy, ktoré nadobudli zlé vibrácie v dôsledku poruchy komunikácie. Svojou pozitívnou a teplou energiou vyháňa negatívitu. Opalit je skvelý aj na prilákanie financií do vášho podnikania. Sústreďuje na nové začiatky, optimizmus a nádej. Je to všetko o odstránení toxických myšlienok, aby ste mohli vidieť svetlejšiu stránku života a čeliť veciam s odvahou a nadšením.

Opalit zvyšuje úroveň sebaporozumenia a pomôže zbaviť sa zábran, zlepšuje komunikáciu s ostatnými aby ste robili lepšie a jasnejšie rozhodnutia. Uľahčuje prijatie a riešenie životných zmien a rozhodnutí.

Ak máte pocit, že vaše osobné vzťahy nie sú úplne také, aké by mali byť, opalit môže pomôcť. Opalit pôsobí ako silný stabilizátor nálady, pomôže vám vidieť jasnejšiu stránku ľudí a situácií. Budete sa cítiť istejšie pri komunikácii s ostatnými, a to je dôležitá súčasť každého zdravého vzťahu.

Astrologické znamenie: Rak, Strelec, Ryby, Škorpión.

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Opalit kameň placka - svetnaramkov.sk
2,40 € bez DPH
2,88 €
3,60 € (–20 %)

Obľúbený Opalit v tvare placky. Opalit je jemný, ale vysoko energický. Je ideálny na meditáciu. Opalit zlepšuje komunikáciu na všetkých úrovniach, najmä duchovnej.

Kód: 28/1
Opalit srdce - svetnaramkov.sk
4,60 € bez DPH
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Obojstranné vypuknuté srdce vyrobené z opalitu. Opalit je jemný, ale vysoko energický. Je ideálny na meditáciu. Opalit zlepšuje komunikáciu na všetkých úrovniach,...

Kód: 1546