Lotos náramok na ochranu

4 hodnotenia

Náramok na ochranu z obsidiánu, karneolu a hematitu z vyobrazeným lotosom. Lotosový kvet je krásnym, starobylým symbolom rozkvetu mysle, ktorá siaha od temnoty k osvieteniu. Je známe, že nahrádza všetku negatívnu alebo temnú energiu pozitívnou a láskyplnou energiou. Predstavuje dokonalý pokoj a čistú harmóniu. Vo feng shui lotos prináša šťastie v láske a spoločenských vzťahoch a zároveň podporuje celkovú radosť a šťastie. 

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 397
12,90 € –20 % 10,32 €
Lotos náramok na ochranu
4 hodnotenia
Lotos náramok na ochranu - svetnaramkov.sk
Tip
12,90 € –20 %
4,8 4 hodnotenia

Lotos náramok na ochranu

Lotos je ikonou zdravia, harmónie, pokoja a čistoty. Podľa Feng Shui táto kvetina údajne nahrádza negatívnu energiu pozitívnou čchi, čím čistí myseľ a spôsobuje jasnosť na dosiahnutie osvietenia. Pretože táto jedinečná kvetina vyrastá z bahna, je predstaviteľom prekonávania prekážok. Lotos je spojený s ochranou bohatstva. Pretože ho nosí jeden z ôsmich nesmrteľných, Ho Hsien Ku, je zodpovedný za lásku a šťastie v manželstve. Je to spojené aj s jej milostivými silami.

Obsidián je výsledkom kontaktu sopečnej lávy s vodou. Silne ochranný kameň, ktorý vytvára štít pred negatívnou energiou. Blokuje psychické útoky a absorbuje negatívne energie z okolia. Prináša jasnosť do mysle a odstraňuje zmätok.

Indiáni pokladali obsidián za ochranný kameň pred zlom. Silnou pomoc pri odvracaní magických útokov dáva tento ochranný kameň zvyšujúce schopnosť obrany. Je symbolom radikálnej očisty, umožňuje riešiť množstvo zadaných úloh, dodáva vieru vo vlastné schopnosti. pôsobí preventívne proti chorobám.

Pochádza z horúceho vnútra Zeme, sopečná činnosť ho vyniesla na povrch. Kameň obsidián je prírodné sopečné sklo vzniknuté prudkým ochladením lávy väčšinou čiernej farby. Má výrazný lesk a sklovitý lom.

Karneol je stabilizačný kameň s veľmi vysokou úrovňou energie. Obnovuje vitalitu, motiváciu a stimuluje tvorivosť. Dodáva odvahu, podporuje pozitívne životné voľby, rozptyľuje apatiu a motivuje k úspechu. Upokojuje hnev, zaháňa emocionálnu negativitu a nahrádza ju láskou k životu. Karneol zvyšuje plodnosť.

Astrologické znamenia: Škorpión, Blíženci, Býk, Panna, Baran

Veľkosť náramku cca: 18,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Obsidián náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,44 €
6,80 € (–20 %)

Čierny obsidián prezývaný aj Apačská slza. Výborne funguje pri pohlcovaní negatívnej energie a ochrane aury. Jedná sa o kameň bez hraníc a bez obmedzenia. Vďaka tomu účinkuje...

Kód: 830
Karneol kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
Tip
1,92 €
2,40 € (–20 %)

Karneol tromlovaný jedná sa o stabilizačný kameň s veľmi vysokou úrovňou energie. Obnovuje vitalitu, motiváciu a stimuluje tvorivosť. Dodáva odvahu, podporuje...

Kód: 32/3
Kryštál s turmalínom náramok - svetnaramkov.sk
Tip
7,60 €
9,50 € (–20 %)

Turmalínový kryštál spája v jednom kameni vlastnosti kryštálu a turmalínu. Maximálna ochrana pred negatívnou energiou, ľudskou zlobou či závisťou. Kryštál pôsobí ako...

Kód: 46