Achát čierny a Achát červený náramok

1 hodnotenie

Náramok z čierneho a červeného achátu. Čierny achát je vynikajúci na uzemnenie a stabilizáciu našich ľudských elektromagnetických polí a na stabilizáciu aury. Achát červený prináša pocit bezpečia a istoty, odstraňuje strach. Má značné ochranné účinky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 00020
14,90 € –20 % 11,92 €
Achát čierny a Achát červený náramok
1 hodnotenie
Achát čierny a Achát červený náramok - svetnaramkov.sk
Tip
14,90 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Achát čierny a Achát červený náramok

Kombinuje zemskú energiu s energiou slnka a vytvára vysoké vibrácie.

Achát čierny zlepšuje vašu energiu a sebadôveru. Jemne vám ukáže pravdivosť situácií. Tento kameň pomáha pri emočnej rovnováhe, ponúka odvahu, rovnováhu, vytrvalosť telu, mysli i duchu. Vyhladzuje a stabilizuje auru a pomáha presnosti vnútorného zraku. Achát vám pomáha dostať sa do kontaktu so svojím vnútrom. Premieňa temné emócie, ako je žiarlivosť, horkosť a odpor, a podporuje sebaprijatie a odpustenie.

Achát červený predstavuje silu, odvahu, dôveru a ochranu pred zlými duchmi. Tento konkrétny typ achátu tiež pomáha ľuďom, ktorí sa potrebujú emocionálne vyliečiť po tom, čo v živote zažili traumu alebo stratu. Verí sa, že červený achát má magickú moc, ktorá im umožňuje absorbovať negatívnu energiu z okolia. Často sa používajú v talizmanoch určených na ochranu pred kliatbami a čiernou mágiou.

Čakra: Krčná

Astrologické znamenie: Blíženci, Býk, Panna, Škorpión, Kozorožec, Baran

Náramok má veľkosť guliek z čierneho achát 12mm a 4mm a červeného achátu 10mm

Rozmer cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Achát, tigrie oko, hematit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,76 €
7,20 € (–20 %)

Čierny achát je vynikajúci na uzemnenie a stabilizáciu našich ľudských elektromagnetických polí a na stabilizáciu aury. Tigrie oko je kameň, ktorý mocne uzemňuje prosperitu...

Kód: 891