Červený náramok proti urieknutiu

1 hodnotenie

Červený platený náramok proti urieknutiu. Kabbalah náramok zaručuje ochranu proti urieknutiu vďaka tomu, že zachytáva negatívnu energiu. Symbolom ochrany pred negatívnou energiou.

Dostupnosť Skladom
Kód: 581/2
2,79 € –20 % 2,23 €
Červený náramok proti urieknutiu
1 hodnotenie
Červený náramok proti urieknutiu
2,79 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
5,0 1 hodnotenie

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Náramky proti urieknutiu sa nosia na ľavej ruke, pretože podľa izraelského učenia Kabbalah (biela mágia), ľavá strana tela prijíma pozitívnu alebo negatívnu energiu. Tak isto sa pripína aj na kočík, kde chráni dieťa pred negatívnou energiou. Náramok proti urieknutiu ochraňuje majiteľa pred rôznymi vplyvmi negatívnej energie a prinášajú mu šťastie, spokojnosť a blahobyt. Náramky proti urieknutiu predstavujú tiež trendový módny doplnok, ktorý nesmie chýbať na žiadnej ruke!

Niektorí veria, že do seba vstrebáva negatívnu energiu. Údajne sa náramok sám od seba rozviaže, ak by bol už negatívnou energiou preplnený a nebol schopný prijať žiadnu ďalšiu.

Zloženie: Červená šnúrka a 2x tmavé drevené guľôčky.

Nastaviteľná dĺžka náramku

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Červený náramok proti urieknutiu s Budhom - svetnaramkov.sk
2,20 € bez DPH
2,64 €
3,30 € (–20 %)

Červený pletený náramok proti urieknutiu so symbolom Budhu pre šťastie a ochranu pred zlom či urieknutím. Budha symbolizuje cestu k duchovnému prebudeniu a osvieteniu....

Kód: 581/7