Červený náramok proti urieknutiu so srdiečkom

2 hodnotenia

Červený platený náramok proti urieknutiu so srdiečkom. Vnáša do vášho života lásku, romantiku a nové vzťahy. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Chráni pred zlými silami, predchádza chorobám, chudobe a iným nešťastiam. Náramok je symbolom ochrany od negatívnej energie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 581/1
3,30 € –20 % 2,64 €
Červený náramok proti urieknutiu so srdiečkom
2 hodnotenia
Červený náramok proti urieknutiu so srdiečkom
3,30 € –20 %
5,0 2 hodnotenia

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Náramky proti urieknutiu sa nosia na ľavej ruke, pretože podľa izraelského učenia Kabbalah (biela mágia), ľavá strana tela prijíma pozitívnu alebo negatívnu energiu. Tak isto sa pripína aj na kočík, kde chráni dieťa pred negatívnou energiou. Náramok proti urieknutiu ochraňuje majiteľa pred rôznymi vplyvmi negatívnej energie a prinášajú mu šťastie, spokojnosť a blahobyt. Náramky proti urieknutiu predstavujú tiež trendový módny doplnok, ktorý nesmie chýbať na žiadnej ruke!

Zloženie: Červená šnúrka, 1x srdiečko 14 x 19 mm mm a 2x tmavé drevené guľôčky.

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: