Červený náramok proti urieknutiu s osmičkou

Neohodnotené

Červený platený náramok proti urieknutiu so symbolom nekonečná pre šťastie a ochranu pred zlom či urieknutím. Ležatá osmička je symbol nekonečnej lásky a priateľstva, symbolom večného života, ktorý nemá počiatok ani koniec. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 581
3,30 €
Červený náramok proti urieknutiu s osmičkou
Neohodnotené

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Náramky proti urieknutiu sa nosia na ľavej ruke, pretože podľa izraelského učenia Kabbalah (biela mágia), ľavá strana tela prijíma pozitívnu alebo negatívnu energiu. Tak isto sa pripína aj na kočík, kde chráni dieťa pred negatívnou energiou. Náramok proti urieknutiu ochraňuje majiteľa pred rôznymi vplyvmi negatívnej energie a prinášajú mu šťastie, spokojnosť a blahobyt. Náramky proti urieknutiu predstavujú tiež trendový módny doplnok, ktorý nesmie chýbať na žiadnej ruke!

Zloženie: Červená šnúrka, 1x osmička symbol nekonečná 12x38 mm a 2x tmavé drevené guľôčky.

Nastaviteľná dĺžka náramku

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: