Červený náramok proti urieknutiu s mandalou

2 hodnotenia

Červený pletený náramok proti urieknutiu s mandalou pre šťastie a ochranu pred zlom či urieknutím. Mandala pochádza zo sanskrtu a znamená kruh. Mandala symbolizuje jednotu a harmóniu. Ponúka mnoho psychologických a duchovných výhod. Podporuje relaxáciu, stimuluje kreativitu, zlepšuje koncentráciu a podporuje emocionálnu rovnováhu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 581/6
3,30 € –20 % 2,64 €
Červený náramok proti urieknutiu s mandalou
2 hodnotenia
Červený náramok proti urieknutiu s mandalou - svetnaramkov.sk
3,30 € –20 %
5,0 2 hodnotenia

Červený náramok proti urieknutiu s mandalou

Červený pletený náramok proti urieknutiu nosili ľudia na ochranu po stáročia. Je vyrobený zvyčajne z červenej zapletenej šnúrky a nosí sa na ľavom zápästí, na strane najbližšej k srdcu. Na prvý pohľad sa náramok javí ako obyčajný, ale v skutočnosti má veľký význam. Slúži ako ochranný nástroj určený na transformáciu negatívnych síl a premieňa ich na pozitívne energie.

Náramok s červenou šnúrkou alebo Kabbalah náramok sa stal symbolom najsilnejšej ochrany, proti zlému oku, kúzlam čiernej mágie a zlým silám.

Prítomnosť negatívnych energií môže viesť k stresu, hnevu a nepokoju. Tieto negatívne sily môžu byť katastrofálne pre zdravie, šťastie a celkovú pohodu človeka. Ak nosíte náramok proti urieknutiu pravidelne, môžete si všimnúť, že ste vo všeobecnosti šťastnejší, úspešnejší a priťahujete viac pozitívne zmýšľajúcich ľudí.

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Nastaviteľná dĺžka náramku

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: