Kadidlo - Saint Michael 20g

1 hodnotenie

Kadidlo Saint Michael je vyrobené z prírodných živicových zmesí a je zamerané na počesť Archanjela Svätého Michala, ktorý je známy ako ochranca a obranca spravodlivých. Pri spaľovaní sa verí, že dym z tohto kadidla pomáha čistiť negatívnu energiu a podporuje mier, lásku a pozitívnu energiu v okolí. Prírodné zložky v tejto zmesi kadidla, podporujú relaxáciu, znižujú stres a úzkosť a zlepšujú celkovú pohodu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 432-1
4,10 € –20 % 3,28 €
Kadidlo - Saint Michael 20g
1 hodnotenie
Kadidlo Saint Michael 20g - svetnaramkov.sk
4,10 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Kadidlo - Saint Michael 20g

Kadidlo Saint Michael je vyrobené z prírodných živicových zmesí a je zamerané na počesť Archanjela Svätého Michala, ktorý je známy ako ochranca a obranca spravodlivých. Pri spaľovaní sa verí, že dym z tohto kadidla pomáha čistiť negatívnu energiu a podporuje mier, lásku a pozitívnu energiu v okolí.

Toto kadidlo je často používané počas duchovných praktík, ako sú meditácia a modlitba, na vytvorenie pokojnej a duchovne ochrannej atmosféry. Použitie kadidla Saint Michael je tiež spojené s vzývaním ochrany a vedenia od archanjela svätého Michala.

Okrem duchovných výhod sa predpokladá, že kadidlo zo živice svätého Michala má aj pozitívny vplyv na fyzické zdravie. Prírodné zložky v tejto zmesi kadidla, podporujú relaxáciu, znižujú stres a úzkosť a zlepšujú celkovú pohodu.

Či už hľadáte duchovnú ochranu, posilnenie svojej duchovnej praxe alebo si len chcete vychutnať teplú a uzemňujúcu arómu prírodných živicových zmesí, kadidlo Svätý Michael je cenným a všestranným nástrojom pre každého, kto sa snaží spojiť s duchovnými aspektami a zlepšiť svoje celkové zdravie a pohodu. Je dôležité používať ho s úctou a s jasným zámerom, aby sa dosiahli najlepšie výsledky vo vašej duchovnej praxi.

Zapáľte drevené uhlie a vložte ho do misky alebo kadidelnice na to určenej. Počkajte, kým sa drevené uhlie rozpáli. Pridajte živicu, bylinky alebo práškové kadidlo a užívajte si!

Spôsob vydymovania: Kadidelnica a uhlík.

Balenie: 20g.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kadidlo Magic 20g - svetnaramkov.sk
Tip
3,28 €
4,10 € (–20 %)

Kadidlo Magic (mágia) je unikátne kadidlo vyrobené z jemných granúl kadidlovej živice, navrhnuté špeciálne pre vaše obrady očisty a ochrany. Kadidlo Magic sa používaným na...

Kód: 432-3
Kadidlo Holy Spirit 20g - svetnaramkov.sk
3,28 €
4,10 € (–20 %)

Kadidlo Holy Spirit je zasvätené Duchu Svätému, ktorý je prvkom Božskej Trojice a symbolizuje talent, charizmu, lásku a radosť. Duch Svätý je považovaný za dar od Boha...

Kód: 432-2
Kadidlo Nirvána 20g - svetnaramkov.sk
Tip
3,36 €
4,20 € (–20 %)

Kadidlo nirvána vonia nebesky a povzbudí vaše zmysly a energiu, je ideálne pre každú relaxačnú príležitosť. Ako napovedá jeho názov, vytvára stav nirvány, neba. Osoba je...

Kód: 153