Kadidlo Magic 20g

1 hodnotenie

Kadidlo Magic (mágia) je unikátne kadidlo vyrobené z jemných granúl kadidlovej živice, navrhnuté špeciálne pre vaše obrady očisty a ochrany. Kadidlo Magic sa používaným na rituálne účely, ako je očista priestoru, odstránenie negatívnej energie a posilnenie ochrany, čím vás chráni pred negativitou a zlými energiami

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 432-3
4,10 € –20 % 3,28 €
Kadidlo Magic 20g
1 hodnotenie
Kadidlo Magic 20g - svetnaramkov.sk
Tip
4,10 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Kadidlo Magic 20g

Kadidlo Magic (mágia) je unikátne kadidlo vyrobené z jemných granúl kadidlovej živice, navrhnuté špeciálne pre vaše obrady očisty a ochrany. Kadidlo Magic sa používaným na rituálne účely, ako je očista priestoru, odstránenie negatívnej energie a posilnenie ochrany.

Pri plnení prianí je kadidlo Magic skvelým spoločníkom, pretože svojou energiou podporuje vaše zámery a pomáha pri prilákaní pozitívnych vibrácií do vášho života. Jeho použitie môže posilniť vašu vieru vo vaše ciele a napomáhať ich dosiahnutiu.

Symbol očisty a duchovného uzdravenia. Jeho aromatický dym sa používa na vyčistenie vzduchu a priestoru od negatívnych vibrácií a na zvýšenie duchovnej pohody. Pri správnom použití môže kadidlo Magic pomôcť vyčistiť energetické blokády a prijať pozitívnu energiu do vášho života.

Okrem toho, že kadidlo Magic pomáha pri obradoch očisty, je tiež účinným nástrojom na posilnenie ochrany. Jeho dym môže vytvoriť ochranný štít okolo vás a vášho prostredia, čo vám pomôže cítiť sa bezpečnejšie a viac pripojení k duchovnému svetu.

Zapáľte drevené uhlie a vložte ho do misky alebo kadidelnice na to určenej. Počkajte, kým sa drevené uhlie rozpáli. Pridajte živicu, bylinky alebo práškové kadidlo a užívajte si!

Spôsob vydymovania: Kadidelnica a uhlík.

Balenie: 20g.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Kadidlo Saint Michael 20g - svetnaramkov.sk
3,28 €
4,10 € (–20 %)

Kadidlo Saint Michael je vyrobené z prírodných živicových zmesí a je zamerané na počesť Archanjela Svätého Michala, ktorý je známy ako ochranca a obranca spravodlivých. Pri...

Kód: 432-1