Biela šalvia na vydymovanie 10g

3 hodnotenia

Biela šalvia sa používa na očistné, ochranné a liečebné obrady a má silný čistiaci účinok. Vydymovanie je posvätný obrad, pri ktorom dym z horiacej šalvie čistí negatívne energie a energie obklopujúcej vaše fyzické telo. Môže sa použiť na očistu tela, domova, pracoviska alebo predmetov. Používa aj ako ochrana domova proti zlým duchom.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 575/1
2,50 € –20 % 2 €
Biela šalvia na vydymovanie 10g
3 hodnotenia
Biela šalvia na vydymovanie 10g - svetnaramkov.sk
Tip
2,50 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Biela šalvia na vydymovanie 10g

Biela šalvia je jednou z najsilnejších bylín, ktorá vám pomôže vyhnať zo svojich domovov zlých duchov. Indiáni veria, že negatívne entity neznesú jej dym.

Bielou šalviou sa čistia priestory, ale aj ľudia, ktorí majú pocit, že s nimi nie je niečo v poriadku. Po očistení bielou šalviou zostanete dobre naladení a šťastie by sa vám malo doslova lepiť na päty. 

Biela šalvia sa od pradávna používala pri indiánskych rituáloch. Preto je často nazývaná aj šamanskou bylinou. Tradične sa používala nielen pri obradoch, ale i pri energetickej očiste ľudí, príbytkov, či pracovného prostredia.

Pre očistu priestoru: Otvorte okná, aby negatívna energia mala kam „odísť“. Zapáľte lístky bielej šalvia a pohybujte sa po byte. Neprehliadnite rohy, kde sa zlá energia zdržiava najčastejšie.

Ak chcete očistiť seba: Zapáľte lístky bielej šalvie a kruhovým pohybom sa otáčajte okolo seba, nevynechajte ani kúsok vášho tela. Uvoľnite sa a hovorte si popod nos čo očakávate od rituálu. Po tomto akte by ste mali nabrať potrebnú energiu a všetko zlé by z vás malo zmiznúť. Rituál opakujte podľa pocitu, no nič sa nestane ak ho budete praktizovať aj každé ráno alebo po každom príchode domov.

Spôsob vydymovania: Ideálne je položiť lístky bielej šalvie na rozpálený uhlík do kadidelnice na to určenej. 

BEHOM VYDYMOVANIA NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU. CHRÁŇTE PRED DEŤMI !

Balenie obsahuje 10g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Biela šalvia Vonné tyčinky Tribal Soul - svetnaramkov.sk
1,92 €
2,40 € (–20 %)

Vonné tyčinky Biela šalvia Tribal Soul čistí priestor od  negatívnych energií a  zlých duchov. Biela šalvia má vysoko aromatickú a živicová vôňa, ktorá...

Kód: 865/2
Nag Biela šalvia Vonné tyčinky Vijayshree - svetnaramkov.sk
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Golden Nag Biela šalvia od Vijayshree. Ručne vyrábané s extraktom bielej šalvie. Šalvia sa používa aj ako ochrana domova vhodné pre očistu...

Kód: 375/4
Biela šalvia Vonné tyčinky Satya -svetnaramkov.sk
Tip
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Biela šalvia od Satya. Ručne vyrábané s extraktom bielej šalvie. Bielou šalviou sa čistia priestory, ale aj ľudia, ktorí majú pocit, že s nimi nie...

Kód: 375