Rubín v zoisite Generátor 3

Neohodnotené

Rubín v zoisite Generátor. Kombinácia týchto dvoch minerálov, rubínu a zoisitu, vytvára silnú liečivú kombináciu. Rubín podporuje srdcovú čakru, zatiaľ čo zoisit pomáha otvárať a vyrovnávať iné čakry. Podporiť fyzické, emocionálne a duchovné uzdravenie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1913/3
35,90 € –20 % 28,72 €
Rubín v zoisite Generátor 3
Neohodnotené
Rubín v zoisite Generátor 3 - svetnaramkov.sk
35,90 € –20 %

Rubín v zoisite Generátor 3

Iba jeden kus k odoslaniu, pretože každý generátor je jedinečný! Ten ktorý kúpite tak presne ten kus vám odošleme. 

Generátory sú výkonné zosilňovače energie. Používajú sa hlavne na prilákanie pozitívnej energie a odpudzovanie negatívnej energie, ktorá sa hromadí vo vašom domove. Pozdvihnú vašu náladu a duševné zdravie, rovnako ako prinášajú harmóniu do vášho života. Používajú sa pri meditácii a liečení, pretože poskytujú pokoj a obnovu.

Kombinácia týchto dvoch minerálov, rubínu a zoisitu, vytvára silnú liečivú kombináciu. Rubín podporuje srdcovú čakru, zatiaľ čo zoisit pomáha otvárať a vyrovnávať iné čakry. Podporiť fyzické, emocionálne a duchovné uzdravenie.

Rubín zoisit je jedinečný a silný drahokam, ktorý má metafyzické aj fyzické využitie. Pomáha pri kreatívnych snahách, ako aj pri obchodných aktivitách. Môže sa tiež použiť na zvýšenie vitality a energie a zároveň pomáha odstraňovať blokády z energetických dráh tela.

Jasné farby rubínu a zoisitu v kombinácii vytvárajú kameň, ktorý je veľmi povznášajúci. Pomôže vám vidieť pozitívnu stránku života a nájsť nádej v ťažkých časoch. Rubín zoisit pomáha zvýšiť vaše sebavedomie, dodá vám odvahu ísť za svojimi snami a pomôže vám cítiť sa silnejší vo všetkých aspektoch vášho života. Stimuluje vašu kreativitu a zvýrazni vášho vnútorného umelca. Je to skvelý kameň pre predstavivosť.

Rubín zoisit podporuje mier a pokoj, pomáha vám relaxovať a zbaviť sa stresu. Je to skvelý kameň pre meditáciu a vnútornú harmóniu.
Je tiež známy ako kameň lásky a romantiky. Môže vám pomôcť priblížiť sa k vášmu partnerovi a zvýšiť intimitu vo vašom vzťahu.
Poskytuje energetickú ochranu pred negatívnymi silami. Pomáha vás chrániť pred negatívnou energiou a udržať vás pri zemi.

Tento krásny kameň pracuje na zosúladení čakier vášho srdca a harmonizuje vibračné frekvencie pre mier a rovnováhu srdca, mysle a zároveň aktivuje korunnú čakru.

Tento nádherný a jedinečný, úplne prírodný generátor rubínu v zoisite, môžete umiestniť kdekoľvek, kde chcete oživiť váš priestor, energiami čistej božskej lásky, pozitivity a rovnováhy.

Rozmer cca: výška 9cm, šírka: 2,5cm, hrúbka 2,3cm

Hmotnosť: 105g.

Pôvod: Tanzánia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: