Pagoda mosadz

Neohodnotené

Pagoda mosadz deväťposchodová je vo Feng Shui považovaná za symbol ochrany a šťastia. Pagoda je tradičným feng shui doplnkom, ktorý má hlboké historické korene a je často využívaná na energetické vyváženie a odstránenie negatívnej energie.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 382-1
9 € –20 % 7,20 €
Pagoda mosadz
Neohodnotené
Pagoda mosadz - svetnaramkov.sk
9 € –20 %

Pagoda mosadz

Deväťposchodová pagoda vo Feng Shui má symbolizovať duchovnú múdrosť a vzdelanie. Deväť je v Čínskej kultúre považovaných za šťastné číslo, a tak deväťposchodová pagoda zdôrazňuje pozitívnu a harmonickú energiu.

Tu sú niektoré možné interpretácie a použitia deväťposchodovej pagody:

  1. Ochrana pred negatívnou energiou: Deväťposchodová pagoda sa môže umiestniť na strategické miesto v domove alebo kancelárii s cieľom ochrany pred negatívnou energiou a zlými vplyvmi.
  2. Podpora vzdelania a múdrosti: Keď je umiestnená v študovni alebo pracovnej oblasti, môže symbolizovať podporu pre vzdelanie a duchovnú múdrosť.
  3. Liečivá energia: Deväťposchodová pagoda môže tiež symbolizovať liečivú energiu. Môže sa umiestniť na miesto, kde je potrebná liečivá energia alebo na miesto, kde sa často vyskytujú konflikty.
  4. Harmonizácia prostredia: Pagoda môže byť umiestnená na miesta, kde je potrebné dosiahnuť rovnováhu a harmóniu v energiách, napríklad v obývacej izbe alebo spálni.

Farba: Staro mosadz.

Rozmer cca: 13x4cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: