Mandarinské kačičky

Neohodnotené

Mandarínske kačičky sú v Feng Shui považované za symbol šťastia, lásky a manželstva. Sú vnímané ako silný symbol pre partnerské vzťahy.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 60
3,60 € –20 % 2,88 €
Mandarinské kačičky
Neohodnotené
Mandarinské kačičky - svetnaramkov.sk
3,60 € –20 %

Mandarinské kačičky

Mandarínske kačičky sú v Feng Shui považované za symbol šťastia, lásky a manželstva. Tieto sošky môžu byť využívané na energetické vyváženie a pritiahnutie pozitívnej energie do domova alebo kancelárie.

Tu sú niektoré významy a odporúčania vo Feng Shui:

  1. Symbol šťastia a lásky: Mandarínske kačičky sú často vnímané ako symbol šťastia a lásky. Ich prítomnosť môže prispieť k vytvoreniu pozitívnej atmosféry plnej radosti a lásky.
  2. Podpora manželstva a partnerstva: Mandarínske kačičky sú umiestňované v domoch s cieľom podporiť manželstvo a partnerstvo. Ich prítomnosť v spálni alebo v obývacej izbe môže symbolizovať trvalú lásku a šťastný vzťah. Dvojica kačičiek môže predstavovať harmonický pár.
  3. Vernosť: Kačičky sú známe pre svoju vernosť partnerovi, a preto sa môžu vnímať ako symbol vernosti a oddanosti v manželstve alebo romantickom vzťahu.
  4. Energetické vyváženie: Mandarínske kačičky môžu byť umiestnené v oblastiach domu, kde je potrebné vyvážiť energie a priniesť harmóniu.
  5. Dvojica kačičiek: V Feng Shui sú mandarínske kačičky často predstavované ako dvojica, ktorá spolu vytvára harmóniu. Táto dvojica symbolizuje lásku a vernosť v partnerských vzťahoch.
  6. Šťastie a radostné vzťahy: Mandarínske kačičky pridávajú do prostredia pozitívnu energiu a radostné vibrácie, čo môže prispieť k šťastným a láskyplným vzťahom.

Rozmer cca: 6x2,5cm

Ručne maľované

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: