Citrín kameň tromlovaný

Kód: 171
Tip
Neohodnotené
2,50 €
Skladom

Citrín je nositeľom sily slnka a je hrejivý, upokojujúci, energizujúci a životodarný. Napĺňa auru svetlom a jasnosťou a stimuluje váš intelekt a duševnú činnosť. Citrín je silný čistiaci a regeneračný kameň. Citrín je jedným z kryštálov, ktoré nie je potrebné čistiť. Absorbuje, mení, rozptyľuje a uzemňuje negatívnu energiu. Jeho frekvencia prebúdza tvorivosť, predstavivosť a podporuje proces transformácie snov a želaní do hmatateľnej podoby

Detailné informácie

Podrobný popis

Citrín zvyšuje sebaúctu a sebavedomie. Odstraňuje deštruktívne tendencie, zvyšuje individualitu, zvyšuje motiváciu, aktivuje tvorivosť a podporuje sebavyjadrenie.

Citrín je prvotriednym kameňom prejavu, predstavivosti a osobnej vôle. Je nositeľom sily slnka a je hrejivý, upokojujúci, energizujúci a životodarný. Napĺňa auru svetlom a jasnosťou a stimuluje váš intelekt a duševnú činnosť. 

Kameň umiestnite mimo slnečného žiarenia. 

Citrín rozvíja intelektuálne tvorivé schopnosti a pomáha tak nájsť riešenie pri začiatkoch nových projektov. Starším ľuďom dodáva energiu, chráni pred negatívnymi účinkami žiarenia a pomáha pri depresii, nervozite a únave. Lieči zápaly slepého čreva, podporuje imunitný systém organizmu, chráni pred negatívnymi účinkami žiarenia. Pomáha lepšie vstrebávať A, C, E vitamín, z prvkov selén a zinok.

Astrologické znamenie: Býk

Čakra: Srdcová

Rozmer: cca 3cm.

Pôvod: Brazília

Cena za 1ks.

Očista: pod vlažnou vodou,  nabíjame kratučko na priamom slniečku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: