Ametyst kameň tromlovaný

Kód: 32/7
Tip
Neohodnotené
1,60 €
Skladom

Ametyst tromlovaný je silný a ochranný kameň. Chráni pred psychickými útokmi, premenou energie na lásku. Ametyst zmierňuje stres a napätie, upokojuje podráždenosť, vyrovnáva výkyvy nálady, rozptýli hnev, zúrivosť, strach a úzkosť. Ametyst aktivuje duchovné vedomie, otvára intuíciu a zvyšuje psychické schopnosti. Má silné liečivé schopnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Upokojuje a stimuluje myseľ, pomáha vám lepšie sa sústrediť, zvyšuje pamäť a zlepšuje motiváciu. Ametyst pomáha pri pamätaní a porozumení snov. Zmierňuje nespavosť. Podporuje nezištnosť a duchovnú múdrosť. 

Ametyst zvyšuje produkciu hormónov, vylaďuje endokrinný systém a metabolizmus. Posilňuje imunitný systém, zmierňuje bolesti.

Ametyst stimuluje tretie oko a éterické čakry, čím zvyšuje kognitívne vnímanie a urýchľuje rozvoj intuitívnych a psychických schopností. Iniciuje múdrosť a väčšie porozumenie a je ideálny aj pre tých, ktorí smútia nad stratou milovaného človeka.

Posilňuje predstavivosť a intuíciu a zdokonaľuje procesy myslenia. Pomáha pri asimilácii nových myšlienok a pri realizácii projektov. Ametyst je tiež známy ako talizman úspechu. 

Je známe, že bledne na priamom slnečnom svetle, a preto je potrebné postupovať opatrne. Nabíjať pri splne.

Čakra: tretie oko

Astrologické znamenie: Ryby, Kozorožec, Baran

Pôvod: Brazília

Rozmer: cca 3-4cm.

Cena za 1kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: