Červený náramok proti urieknutiu s hematitom

Neohodnotené

Červený platený náramok proti urieknutiu s hematitom.  Kabbalah náramok zaručuje ochranu proti urieknutiu vďaka tomu, že zachytáva negatívnu energiu. Symbolom ochrany pred negatívnou energiou. Hematit posilňuje naše spojenie so Zemou, vďaka čomu sa cítime v bezpečí. Dodáva nám odvahu, silu, vytrvalosť a vitalitu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 581/5
3,30 € –20 % 2,64 €
Červený náramok proti urieknutiu s hematitom
Neohodnotené
PhotoRoom 20210615 142711 compress73
3,30 € –20 %

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Náramky proti urieknutiu sa nosia na ľavej ruke, pretože podľa izraelského učenia Kabbalah (biela mágia), ľavá strana tela prijíma pozitívnu alebo negatívnu energiu. Tak isto sa pripína aj na kočík, kde chráni dieťa pred negatívnou energiou. Náramok proti urieknutiu ochraňuje majiteľa pred rôznymi vplyvmi negatívnej energie a prinášajú mu šťastie, spokojnosť a blahobyt. Náramky proti urieknutiu predstavujú tiež trendový módny doplnok, ktorý nesmie chýbať na žiadnej ruke!

Niektorí veria, že do seba vstrebáva negatívnu energiu. Údajne sa náramok sám od seba rozviaže, ak by bol už negatívnou energiou preplnený a nebol schopný prijať žiadnu ďalšiu.

Zloženie: Červená šnúrka, 1x guľôčka z hematitu 6mm a 2x tmavé drevené guľôčky.

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: