Biela šalvia - Sušená zväzok 20g

1 hodnotenie

Biela šalvia (Šalvia Apiana) sušená, zviazaná do zväzku. Biela šalvia je jednou z najsilnejších bylín, ktorá vám pomôže vyhnať zo svojich domovov zlých duchov. Indiáni veria, že negatívne entity neznesú jej dym. Biela šalvia pôsobí stimulačne a pomáha nám zahnať negatívne pocity a myšlienky.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 797
6,90 € –20 % 5,52 €
Biela šalvia - Sušená zväzok 20g
1 hodnotenie
Biela šalvia - Sušená zväzok 20g - svetnaramkov.sk
Tip
6,90 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Biela šalvia - Sušená zväzok 20g


Biela šalvia je jednou z najsilnejších bylín, ktorá vám pomôže vyhnať zo svojich domovov zlých duchov. Indiáni veria, že negatívne entity neznesú jej dym.

Biela šalvia sa od pradávna používala pri indiánskych rituáloch. Preto je často nazývaná aj šamanskou bylinou. Jej využívanie pravdepodobne siaha už od pravekých táborových ohňov z jaskýň.  Tradične sa používala nielen pri obradoch, ale i pri energetickej očiste ľudí,  príbytkov, či pracovného prostredia.

Použitie: Zväzok na konci zapáľte a nechajte rozhorieť. Je nutné plameň sfúknuť a nechať zväzok tlieť. Po dokončení rituálu môžete tlejúci koniec odstrihnúť, nechať dohorieť a zbytok zväzku použiť nabudúce.

Nepokladajte ho na horľavé podložky, alebo do blízkosti horľavých predmetov.

BEHOM PÁLENIA NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU. CHRÁŇTE PRED DEŤMI !

Rozmer zväzku : cca 12x3cm

Hmotnosť: cca 20g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Nag Biela šalvia Vonné tyčinky Vijayshree - svetnaramkov.sk
1,76 €
2,20 € (–20 %)

Vonné tyčinky Golden Nag Biela šalvia od Vijayshree. Ručne vyrábané s extraktom bielej šalvie. Šalvia sa používa aj ako ochrana domova vhodné pre očistu...

Kód: 375/4