Zlatý ingot

Neohodnotené

Zlatý ingot je vo Feng Shui považovaný za symbol prosperity, bohatstva a hojnosti. Tento symbol je často používaný na aktiváciu prosperujúcej energie a prilákanie finančného úspechu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 103
2 € –20 % 1,60 €
Zlatý ingot
Neohodnotené
Zlatý ingot - svetnaramkov.sk
2 € –20 %

Zlatý ingot

Zlatý ingot je považovaný za silný symbol bohatstva vo Feng Shui. Tento symbolický predmet reprezentuje nahromadenie a prilákanie materiálneho bohatstva a prosperujúcej energie.

Tu sú niektoré spôsoby, ako môže byť zlatý ingot využívaný vo Feng Shui:

  1. Prilákanie bohatstva: Zlatý ingot symbolizuje akumuláciu bohatstva a finančného úspechu. Môže byť umiestnený v oblasti, ktorú chcete aktivovať, najčastejšie v oblasti Prosperity (juhovýchod) alebo Bohatstva (severozápad) podľa Bagua mapy.
  2. Šťastný symbol: Zlatý ingot sa často vníma ako symbol šťastia a šťastného osudu v oblasti financií. Jeho prítomnosť môže pomôcť pritiahnuť pozitívne finančné udalosti.
  3. Finančná prosperita: Zlatý ingot je často považovaný za talizman, ktorý prináša finančnú prosperitu. Môže byť umiestnený na pracovnom stole, v blízkosti peňaženky alebo iných oblastí, kde sa manipuluje s financiami.
  4. Aktivácia prosperujúcej energie: Umiestnenie zlatého ingotu v blízkosti vstupu do domu alebo obchodu môže slúžiť na aktiváciu prosperujúcej energie a pritiahnutie finančného šťastia.
  5. Podpora podnikania: V obchodných priestoroch alebo kanceláriách môže byť zlatý ingot umiestnený na pracovnom stolíku alebo blízko vchodu na podporu finančného úspechu a prosperity v podnikaní.
  6. Symbolický darček: Zlatý ingot môže byť darovaný ako symbolický darček na oslavy, otvorenie nového podniku alebo iné dôležité udalosti, s nádejou na šťastie, bohatstvo a prosperitu.

Rozmer cca: 3cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: