Prívesok orgonit - Karneol

1 hodnotenie

Prívesok orgonit karneol má pozitívny vplyv na energetické pole a podporuje vyvažovanie a harmonizáciu energií. Karneol sa považuje za kameň vitality, energie a odhodlania. Nosí sa s cieľom podporiť vitalitu, posilniť energiu a povzbudiť odvahu. Karneol je stabilizačný kryštál, ktorý je ideálny na ukotvenie v súčasnosti. Jeho vysoká energia pomáha obnoviť stratenú vitalitu a motiváciu a stimuluje tvorivosť pre nové aktivity.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 136
9,90 € –20 % 7,92 €
Prívesok orgonit - Karneol
1 hodnotenie
Prívesok orgonit Karneol - svetnaramkov.sk
9,90 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Prívesok orgonit - Karneol

Prívesok orgonit karneol má pozitívny vplyv na energetické pole a podporuje vyvažovanie a harmonizáciu energií. Orgonit je objekt vytvorený kombináciou organického materiálu, kovových výplní a kryštálov. Jeho názov je odvodený od teórie orgónu, ktorú vyvinul rakúsky psychoanalytik Wilhelm Reich v 20. storočí.

  1. Rovnováha a posilnenie energetického poľa: Mnoho ľudí používa orgonit s cieľom dosiahnuť rovnováhu a posilnenie svojho energetického poľa, čo by mohlo prispieť k celkovému duševnému a fyzickému blahobytu.
  2. Ochrana pred elektromagnetickým žiarením (EMP): Orgonit sa často používa na ochranu pred negatívnym elektromagnetickým žiarením generovaným elektronikou, ako sú počítače a mobilné telefóny.
  3. Neutralizácia negatívnej energie: Orgonit je schopný absorbovať negatívnu energiu z okolia a premeniť ju na pozitívnu.
  4. Harmonizácia a vyrovnanie energie: Orgonit podporuje harmonizáciu energie v okolí a vyvažovanie energetických tokov.

Karneol dodáva odvahu, prináša pozitívny pohľad na život, rozháňa apatiu a motivuje k úspechu v podnikaní i ďalších oblastiach. Karneol je užitočný pri prekonávaní závislostí každého druhu.

Strom života reprezentuje silu a vitalitu, ktorá prúdi cez všetky formy života. Strom života je vnímaný ako symbol schopnosti rásť a prekonať obmedzenia. Jeho vetvy sa rozprestierajú smerom nahor a do strán, čo môže predstavovať schopnosť zdolávať prekážky. Korene stromu života sa rozširujú do zeme a symbolizujú jeho odolnosť a pevnosť. Je symbolom počiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti, plodnosti, stáleho znovuzrodenia, hojnosti, dostatku, sily a stability.

Rozmer cca: 4cm 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: