Sodalit náramok

Neohodnotené

Sodalit náramok prináša dôveru, vieru, trpezlivosť a rešpekt, prepožičiava nám zameranie, ktoré potrebujeme, aby sme sa stali úprimnejšími, konali zodpovednejšie a stali sa dôveryhodnejšími. Prináša múdrosť, pravdu, dôstojnosť a duchovné majstrovstvo. Sodalit, nazývaný modrý "logický kameň", vyžaruje ľahkú, pokojnú energiu, ktorá čistí myseľ a vyvoláva hlboké myšlienky, čím rozširuje schopnosť dospieť k logickým záverom založeným na racionálnom uvažovaní.

Dostupnosť Skladom
Kód: 1308
6,60 € –20 % 5,28 €
Sodalit náramok
Neohodnotené
Sodalit náramok - svetnaramkov.sk
Novinka
6,60 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Sodalit náramok

Sodalit je mimoriadny kameň spájajúci logiku s intuíciou, podporujúci spiritualitu a hlboké myslenie. Je vysoko efektívny ako sprievodca na vnútorných cestách prostredníctvom meditácie, práce so snami alebo šamanskej cesty a môže poskytnúť prístup k posvätným zákonom vesmíru. Pokojným prezentovaním myšlienok, vhľadov do seba alebo symbolických obrazov z podvedomia sodalit stimuluje myslenie a umožňuje jemným pocitom preniknúť do centra bytia človeka. Podporuje viacúrovňové porozumenie a umožňuje človeku "hovoriť pravdu" a "poznať pravdu".

Sodalit, nazývaný modrý "logický kameň", vyžaruje ľahkú, pokojnú energiu, ktorá čistí myseľ a vyvoláva hlboké myšlienky, čím rozširuje schopnosť dospieť k logickým záverom založeným na racionálnom uvažovaní. Zvyšuje schopnosť analýzy, intuície, pozorovania a kreativity a posilňuje sebadisciplínu, efektívnosť a organizáciu..

Sodalit rezonuje s energiou modrých kameňov, ktorá stimuluje krčnú čakru, hlas tela. Umožňuje vyjadrenie energie z iných čakier. Ak je zablokovaná alebo v nerovnováhe, môže to ovplyvniť zdravie ostatných čakier. Sodalit je prebúdzačom čakry tretieho oka, centra nášho vnímania. Usmerňuje náš zrak a každodenné vnímanie sveta.

Sodalit je kryštál zosilňovač. Zosilňovače majú vnútorné kryštálové mriežky dokonalej kubickej symetrie a vnútornej harmónie. Ako talizmany "stavebných kameňov" ich vnútorná štruktúra pomáha zamerať naše úsilie na budovanie našich úspechov a zlepšenie nášho života. Kryštály so zemskou silou absorbujú pozitívny tok energie, ale pracujú na tom, aby udržali negatívnu energiu od nás.

Čakra: Čela

Astrologické znamenie: Panna, Strelec.

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Náramok má cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: