Rubín v zoisite náramok

4 hodnotenia

Rubín v zoisite náramok. Kombinácia týchto dvoch minerálov, rubínu a zoisitu, vytvára silnú liečivú kombináciu. Rubín podporuje srdcovú čakru, zatiaľ čo zoisit pomáha otvárať a vyrovnávať iné čakry. Podporuje fyzické, emocionálne a duchovné uzdravenie. Poskytuje energetickú ochranu pred negatívnymi silami.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1311
9,90 € –20 % 7,92 €
Rubín v zoisite náramok
4 hodnotenia
Rubín v zoisite náramok - svetnaramkov.sk
Tip
9,90 € –20 %
5,0 4 hodnotenia

Rubín v zoisite náramok

Jasné farby rubínu a zoisitu v kombinácii vytvárajú kameň, ktorý je veľmi povznášajúci. Pomôže vám vidieť pozitívnu stránku života a nájsť nádej v ťažkých časoch. Rubín v zoisite pomáha zvýšiť vaše sebavedomie, dodá vám odvahu ísť za svojimi snami a pomôže vám cítiť sa silnejší vo všetkých aspektoch vášho života. Stimuluje vašu kreativitu a zvýrazni vášho vnútorného umelca. Je to skvelý kameň pre predstavivosť.

Zelená je Zoisit a červená je Rubín. Keď je červený rubín priehľadný, je krásny ohnivý červený drahokam známy ako rubín, ale keď je nepriehľadný, stále má nádhernú energiu rubínu, ale je oveľa cenovo dostupnejší. Tieto kamene obsahujú skutočný rubín, ktorý je nepriehľadný, stále v zoizite, v ktorom sa prirodzene vytvoril.

Rubín v zoisite podporuje mier a pokoj, pomáha vám relaxovať a zbaviť sa stresu. Je to skvelý kameň pre meditáciu a vnútornú harmóniu.
Je tiež známy ako kameň lásky a romantiky. Môže vám pomôcť priblížiť sa k vášmu partnerovi a zvýšiť intimitu vo vašom vzťahu.
Poskytuje energetickú ochranu pred negatívnymi silami. Pomáha vás chrániť pred negatívnou energiou a udržať vás pri zemi.

Tento krásny kameň pracuje na zosúladení čakier vášho srdca a harmonizuje vibračné frekvencie pre mier a rovnováhu srdca, mysle a zároveň aktivuje korunnú čakru.

Rubín iniciuje zmyselné potešenie života. Rozhýbe krv a stimuluje srdce, povzbudzuje človeka, aby si užíval bytie vo fyzickom svete. Zvyšuje túžbu a sexuálnu energiu a môže byť použitý na aktiváciu kundaliní. Rubín bol vždy spojený s láskou, najmä vernou, vášnivou oddanosťou a blízkosťou. Podporuje jasnú myseľ, zvýšenú koncentráciu a motiváciu a prináša nositeľovi pocit moci, sebavedomie a odhodlanie, ktoré prekonáva plachosť a poháňa človeka k prosperite a úspechu.

 Rubín je spojený s koreňovou čakrou. Koreňová čakra sa nachádza v spodnej časti chrbtice a vyžaruje cez nohy a chodidlá. Rubín prináša sebavedomie postavené na nebojácnosti, výzve k akcii a vzrušení.

Čakra: Koreňová a sakrálna

Astrologické znamenie:  Škorpión, Lev, Strelec, Rak

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Tanzánia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: