Olivín náramok

Kód: 289
Neohodnotené
10,90 €
Skladom

Olivín tiež známy ako peridot. Olivín prináša šťastie a úspech v podnikaní. Jeho žiara nás obdarúva teplom, životnosťou, radostnú náladou a sviežou energiou. Tento kryštál je účinný čistič.

Detailné informácie

Podrobný popis

V duševnom živote olivín potláča žiarlivosť, ľútosť a zlosť. Súčasne dokáže odstrániť stres. Zvyšuje sebadôveru a schopnosť presadiť sa bez agresívneho jednania. 

 

Olivín, peridot, chryzolit – pod všetkými týmito názvami sa skrýva nádherný olivovozelený kameň, ktorý bol v priebehu času často zamieňaný so smaragdom.

Podľa Mojžišovej druhej knihy bol na náprsníku božích rozhodnutí osadený medzi ďalšími jedenástimi kameňmi aj olivín. V dobe baroka to bol kameň milencov.

Otvára, prečisťuje a aktivuje srdečnú čakru spoločne s čakrou solar plexu. Uvoľňuje starú záťaž, ktorú si človek nesie na ceste životom. 
Olivín prináša šťastie a úspech v podnikaní. Jeho žiara nás obdarúva teplom, životnosťou, radostnú náladou a sviežou energiou.Používa sa pri ženských chorobách a ťažkostiach, lieči rany spôsobené pohryznutím a odstraňuje toxické látky z tela.

Astrologické znamenia: Ryby, Lev a Panna

Čakra: Srdcová, Solar plexus

Veľkosť guľky cca 8 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Brazília

Očista: nabíjame krátko na slniečku alebo cez noc na kryštálovej drúze

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: