Granát náramok

1 hodnotenie

Granát náramok extra kvality. Granát je kameňom so silnou schopnosťou dodávať energiu. Prispieva k naberaniu nových síl a k ich obnove. Červený granátový náramok u svojho nositeľa  dokáže zlepšiť prúdenie energie v tele a tým mu pomôže získať stratenú silu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 527/1
13,40 € –20 % 10,72 €
Granát náramok
1 hodnotenie
Granát náramok - svetnaramkov.sk
Tip
13,40 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Granát náramok

Granát je energetický kameň, ktorý stabilizuje vyrovnávaciu energiu tela a poskytuje pohodu. Granát vyniká tým, že je veľmi energizujúcim a regenerujúcim kameňom. Čistí a dodáva energiu čakrám. Vyniká revitalizáciou, čistením a vyrovnávaním energie, prináša pokoj a vášeň.

Dodáva odvahu k zmenám a býva označovaný ako kameň nového začiatku. Krásna ohnivočervená farba ho predurčila na kameň lásky, vášne a čistoty srdca. Posilňuje u svojho nositeľa sebadôveru a úspech.

Granát je vynikajúcim ochrancom od negatívnych energií, v skutočnosti vás nielen dokáže pred nimi chrániť, ale má aj schopnosť premeniť ich na pozitívne energie. To znamená, že ak vám niekto chce ublížiť, nakoniec dosiahne opačný účinok. Hovorí sa, že tento kameň vás dokáže varovať, keď sa má stať niečo zlé.

Ak sa často cítite nadmerne unavený a máte nedostatok energie alebo jednoducho ste rýchlo vyčerpaný, potom potrebujete energizujúci kameň. Granát vám pomôže nielen s fyzickými, ale aj emocionálnymi energiami, pretože odstráňuje stres, úzkosť a duševnú únavu.

Granátový kameň je jedným z energetických kameňov s najväčším množstvom síl a veľmi rozmanitými vlastnosťami. V skutočnosti bol tento kameň známy ako kameň proti chorobám, pretože starí ľudia verili, že tým, že vlastnia tento kameň, sú imúnni voči všetkým druhom chorôb.

Pred aktiváciou granátu je dôležité ho vyčistiť, aby sa odstránila všetka negatívna energia, ktorá sa mohla nahromadiť. Môžete ho vyčistiť morskou soľou v rukách alebo kadidlom.

Akonáhle je kameň čistý, mali by ste ho vystaviť svetlu splnu na celú noc, umiestniť ho na miesto, kde prijíma priame svetlo z mesiaca, napríklad do okna. Svetlo splnu je dôležité pre aktiváciu kameňa a jeho nabitie pozitívnou energiou.

Náramok z granátu dokáže varovať pred blížiacim sa nebezpečenstvom a už odpradávna sa používa ako amulet.

Za starých čias vraj temná červená farba granátu rozžiarila nočnú oblohu. Domorodí americkí indiáni verili, že bohatá farba tohto drahokamu zvyšuje žiaru i silu ohňa a prináša uzdravenie. Mysleli si, že tento ohnivý kameň dokáže vniesť do života svetlo a pomôcť pri liečení nemocnej duše človeka.

Granátový náramok regeneruje telo.

Astrologické znamenie: Baran, Kozorožec, Lev, Strelec

Veľkosť guľky 5 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Austrália

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Karneol náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5 €
6,25 € (–20 %)

Karneol je plný životnej sily a vitality. Jedná sa o stabilizujúci kameň s vysokou energiou. Výborne obnovuje vitalitu, motiváciu a účinne stimuluje tvorivé schopnosti....

Kód: 349
Obsidán jadeit a achát červený náramok - svetnaramkov.sk
7,12 €
8,90 € (–20 %)

Čierny obsidián prezývaný aj Apačská slza. Výborne funguje pri pohlcovaní negatívnej energie a ochrane aury. Jadeit priťahuje šťastie, lásku a peniaze. Je symbolom čistoty a...

Kód: 898