Splnová Sviečka

5 hodnotení

Sviečka splnová je ideálna na čistenie, ochranu a uvoľnenie toho, čo je nežiaduce. Využite energiu splnu na uvoľnenie toho, čo vás brzdí. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 663
9,60 € –20 % 7,68 €
Splnová Sviečka
5 hodnotení
Splnová Sviečka - svetnaramkov.sk
9,60 € –20 %
5,0 5 hodnotení

Splnová Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Spln bol vždy mystickým časom spojenia s naším duchovným, posvätným ja. Počas tohto magického času energia vrcholí a uvoľňuje sa. Práve vďaka týmto zmenám získavajú všetky vaše slová a myšlienky vyslovené v splne zvláštnu silu.

Mesiac má na človeka zvláštny vplyv, stávame sa zraniteľnejšími, citlivejšími, impulzívnymi a viac vnímavými. Práve vďaka týmto zmenám získavajú všetky vaše slová a myšlienky vyslovené v splne zvláštnu silu.

Napíšete na kúsok papiera svoj zámer. Zložte ho a položte pod sviečku. Zapáľte splnovú sviečku, uvoľnite sa a spojte sa so svojím vnútorným ja, ktoré nájde vaše želanie... Vyslovte ho... a precíťte. Používajte múdro a neškoďte.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: