Červený náramok proti urieknutiu s ónyxom

Neohodnotené

Červený platený náramok proti urieknutiu s ónyxom. Kabbalah náramok zaručuje ochranu proti urieknutiu vďaka tomu, že zachytáva negatívnu energiu. Symbolom ochrany pred negatívnou energiou. Čierny ónyx je jedným z najsilnejších ochranných kameňov. Ónyx zaháňa smútok a zvyšuje sebakontrolu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 581/3
3,30 € –20 % 2,64 €
Červený náramok proti urieknutiu s ónyxom
Neohodnotené
Červený náramok proti urieknutiu s ónyxom
3,30 € –20 %

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Náramky proti urieknutiu sa nosia na ľavej ruke, pretože podľa izraelského učenia Kabbalah (biela mágia), ľavá strana tela prijíma pozitívnu alebo negatívnu energiu. Tak isto sa pripína aj na kočík, kde chráni dieťa pred negatívnou energiou. Náramok proti urieknutiu ochraňuje majiteľa pred rôznymi vplyvmi negatívnej energie a prinášajú mu šťastie, spokojnosť a blahobyt. Náramky proti urieknutiu predstavujú tiež trendový módny doplnok, ktorý nesmie chýbať na žiadnej ruke!

Niektorí veria, že do seba vstrebáva negatívnu energiu. Údajne sa náramok sám od seba rozviaže, ak by bol už negatívnou energiou preplnený a nebol schopný prijať žiadnu ďalšiu.

Zloženie: Červená šnúrka 1 ónyx guľôčka 6mm a 2x tmavé drevené guľôčky.

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: