Očistná sviečka s kamienkami

4 hodnotenia

Očistná sviečka s kamienkami s vôňou santalového dreva. Ukľudňujúca vôňa santalu pomáha pri rozjímaní na upokojenie mysle a pri meditáciach.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 26
15,99 € –20 % 12,79 €
Očistná sviečka s kamienkami
4 hodnotenia
Očistná sviečka s kamienkami - svetnaramkov.sk
15,99 € –20 %
5,0 4 hodnotenia

Očistná sviečka s kamienkami

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Vôňa santalového dreva zlepšuje náladu a zvyšuje pozornosť. Jedinečné teplé a sladké drevité tóny pôsobia upokojujúco a príjemne. Je známe, že vôňa, ktorú uvoľňuje santalové drevo, znižuje hladinu úzkosti i stresu.

Vo vrchnej časti sviečky sa nachádzajú najobľúbenejšie drahé kamene, napr. Achát, ametyst, aventurín, citrín, karneol, kryštál, býčie oko, sokolie oko, jaspis, magnezit, rodonit a ďalšie.

Očistné sviečky sú spojené s duchovnou ochranou a očistou. Biele sviečky sa zvyčajne používajú pri rituáloch, pretože biela farba sa považuje za neutrálnu, spája sa so svetlom a čistotou. Používa sa na čistenie priestorov, ľudí, odstránenie negatívnych a pritiahnutie pozitívnych energií.

Táto sviečka je skvelým darčekom pre niekoho, kto má vo vašom srdci špeciálne miesto.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná s esenciálnym olejom. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 7 cm

Hmotnosť: 300 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: