Čakrová Sviečka

3 hodnotenia

Čakrová sviečka je navrhnutá tak, aby vám pomohla pri meditácii, joge a energetickom liečení, či už ako bod sústredenia, alebo ako pozadie terapeutického liečenia. Na čakrových sviečkach je jedinečné to, že používajú farebnú terapiu s farebným voskom, ktorý zodpovedá každej zo siedmich čakier.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
21.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: 562
10,90 € –20 % 8,72 €
Čakrová Sviečka
3 hodnotenia
Čakrová Sviečka - svetnaramkov.sk
10,90 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Čakrová Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Čakry sú energetické centrá vo vašom tele siahajúce od spodnej časti chrbtice až po temeno hlavy. Tieto energetické centrá, zlepšujúc tok prány (životnej sily) cez vaše nádí (energetické kanály).

Čakry sú predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom, energetické centra v tantristicko-budhistickej vadžrajáne, v joge, v tradičnej čínskej medicíne a niektorých ezoterických náukách.

Táto sviečka by bola krásnym darčekom pre niekoho, kto má rád jogu alebo reiki, aby ste zlepšiť ich duchovnú a fyzickú pohodu.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: