Záves 8 čínskych mincí

Neohodnotené

Záves 8 čínskych mincí s nekonečným uzlom, symbolizuje nekonečný tok bohatstva do domu. Číslo 8 je v čínskej kultúre spájané s finančným úspechom, a preto sa používa na aktiváciu materiálneho bohatstva. Umiestnením ôsmich čínskych mincí do svojho kútika bohatstva v rámci Feng Shui môžete zvýšiť tok pozitívnej energie spojenej s bohatstvom a úspechom.

Dostupnosť Skladom
Kód: 459
4,10 € –20 % 3,28 €
Záves 8 čínskych mincí
Neohodnotené
Záves 8 čínskych mincí - svetnaramkov.sk
Novinka
4,10 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Záves 8 čínskych mincí

Záves 8 čínskych mincí s nekonečným uzlom, symbolizuje nekonečný tok bohatstva do domu.. Číslo 8 je v čínskej kultúre spájané s finančným úspechom, a preto sa používa na aktiváciu materiálneho bohatstva. Umiestnením ôsmich čínskych mincí do svojho kútika bohatstva v rámci Feng Shui môžete zvýšiť tok pozitívnej energie spojenej s bohatstvom a úspechom.

Hranaté otvory: Čínske mince majú obvykle štvorcové otvory v centre. Tieto otvory symbolizujú nebesá a krajinu spojené posvätným stredom. Predstavujú aj tok pozitívnej energie a šťastia.

Nekonečný uzol: Nekonečný uzol je ďalším silným symbolom v čínskej kultúre a Feng Shui. Predstavuje nekonečný tok energie, harmóniu a spojenie večného cyklu.

Sektor bohatstva: Umiestnenie mincí na juhovýchodnú stranu, ktorá je spojená so sektorom bohatstva vo Feng Shui, môže posilniť hojnosť, bohatstvo a prosperitu.

Darovanie: Podľa tradície môžete mince darovať niekomu vložené do obálky, čo symbolizuje prinášanie šťastia a bohatstva tomuto človeku.

Ochrana pred negatívnymi vplyvmi: Umiestnenie ôsmich čínskych mincí s nekonečným uzlom blízko vstupu do domu má za cieľ posilniť ochranu domova pred negatívnymi vplyvmi a pritiahnuť šťastie a bohatstvo.

Rozmer cca:  25cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: