Záves 7 čínskych mincí

Neohodnotené

Záves 7 čínskych mincí s nekonečným uzlom je v tradičnej čínskej kultúre považovaný za symbol šťastia, hojnosti a prosperity. Tieto mince sú často používané vo Feng Shui ako prostriedok na priťahovanie pozitívnej energie a odrážanie negatívnych vplyvov. Umiestnením pri vstup do domu posilnite ochranu, šťastie a bohatstvo.

Dostupnosť Skladom
Kód: 545
3,80 € –20 % 3,04 €
Záves 7 čínskych mincí
Neohodnotené
Záves 7 čínskych mincí - svetnaramkov.sk
Novinka
3,80 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Záves 7 čínskych mincí

Záves 7 čínskych mincí je v tradičnej čínskej kultúre považovaný za symbol šťastia, hojnosti a prosperity. Tieto mince sú často používané vo Feng Shui ako prostriedok na priťahovanie pozitívnej energie a odrážanie negatívnych vplyvov. Umiestnením pri vstup do domu posilnite ochranu, šťastie a bohatstvo.

Symbol čísla 7: V tradičnej čínskej kultúre má číslo 7 špeciálny význam a je považované za šťastné číslo. Symbolika čísla 7 môže byť spájaná s plnosťou, dokonalosťou a harmóniou.

Hranaté otvory: Čínske mince majú obvykle štvorcové otvory v centre. Tieto otvory symbolizujú nebesá a krajinu spojené posvätným stredom. Predstavujú aj tok pozitívnej energie a šťastia.

Nekonečný uzol: Nekonečný uzol je ďalším silným symbolom v čínskej kultúre a Feng Shui. Predstavuje nekonečný tok energie, harmóniu a spojenie večného cyklu.

Darovanie: Podľa tradície môžete mince darovať niekomu vložené do obálky, čo symbolizuje prinášanie šťastia a bohatstva tomuto človeku.

Záves 7 čínskych mincí umiestnite blízko vstupu do domu. Prinesiete tým šťastie a prosperitu do domova.

Rozmer cca 25cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: