3 čínske mince mini do peňaženky

Neohodnotené

3 čínske mince zviazané červenou šnúrkou sú symbol prosperity a hojnosti. Umiestnite tri zviazané mince do peňaženky pritiahnete energiu prosperity a finančného blahobytu.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 102
1,99 € –20 % 1,59 €
3 čínske mince mini do peňaženky
Neohodnotené
3 čínske mince mini do peňaženky - svetnaramkov.sk
1,99 € –20 %

3 čínske mince mini do peňaženky

3 čínske mince zviazané červenou šnúrkou sú symbol prosperity a hojnosti. Umiestnite tri zviazané mince do peňaženky, pritiahnete energiu prosperity a finančného blahobytu.

  1. Umiestnenie v peňaženke: Mince v peňaženke majú za úlohu zamedziť odtekaniu financií a podporovať dostatok financií. Je to praktický a pohodlný spôsob, ako mať tieto symboly stále pri sebe.

  2. Umiestnenie blízko pracovného stola: Umiestnenie mincí v blízkosti pracovného stola môže podporiť finančnú stabilitu a úspech v kariére. Feng shui odporúča umiestňovať symboly bohatstva na miesta, kde trávite veľa času.

  3. Umiestnenie v sektore bohatstva: Juho-východný sektor je spojený so zónou bohatstva v rámci feng shui. Umiestnenie mincí v tejto oblasti môže posilniť ich energiu a prispieť k prosperite.

Je skvelé, mince niekomu darovať, pretože darovanie môže posilniť ich pozitívnu energiu a vytvárať príjemné vibrácie v okolí.

Rozmer cca 2,5cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: