Šungit kameň leštený tromlovaný 5 kusov

Neohodnotené

Šungitový kameň leštený 5 kusov. Šungit je vzácny čierny kameň z obsahom až 99 percent uhlíka. Nachádza sa hlavne v Šunge, dedine v ruskej Karélii. Šungit je veľmi silný a prastarý liečivý kameň, ktorý detoxikuje vaše telo absorpciou a elimináciou negatívnych alebo zdraviu škodlivých energií.

Dostupnosť Skladom
Kód: 78/2
4,50 €
Šungit kameň leštený tromlovaný 5 kusov
Neohodnotené
Šungit kameň leštený tromlovaný 5 kusov
Výpredaj

Šungit je zvláštna polyminerálna uhlíková hornina. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia. Kamene ponorené do vody ju aktivizujú a robia z nej unikátny liek.

Šungitová voda má protizápalové a trvale antihistamínové účinky a tlmí bolesť. Je nápomocná pri liečení vírusových, alergických a kožných chorobách, aj pri chorobách látkovej výmeny. Čistí vodu od škodlivých prímesi a organizmu dokáže dodávať prospešné stopové prvky. 

Šungit absorbuje a eliminuje všetky negatívne energie a všetko, čo je pre zdravie nebezpečné. Šungit sa tiež nazýva „Kameň života“ kvôli svojim liečivým a antibakteriálnym vlastnostiam.

Najdôležitejšie pre nás, ľudí žijúcich pod neustálym stresom, vypätím a nepriaznivými ekologickými podmienkami, sú však regeneračné vlastnosti šungitu, ktoré obnovujú vitalitu tela.

Rozmer: 0,8 -1,5cm

Pôvod: Republic of Karelia, Rusko

Cena za 5 kusov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: