Granát kameň tromlovaný

Kód: 412
Novinka
Neohodnotené
3,40 €
Skladom

Granát tromlovaný je kameň splnených snov, podporuje kráčanie za vytúženým cieľom. Inšpiruje a stimuluje kreativitu, dodáva odvahu a sebavedomie. Priťahuje všetku hojnosť. Uložený pod vankúšom zaisťuje dobrý spánok, odháňa nočné mory a zmierňuje depresie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Názov granát pochádza z latinského slova granatum a označuje semená plodov granátového jablka, ktoré sú tiež lesklé a krvavo červené. Granátový kameň je jedným z najobľúbenejších drahokamov používaných v priebehu storočí. Zdobil kráľovské žezlo, korunky, prstene, ale aj interiéry kostolov a hradov. Podľa Talmudu jediné svetlo na Noemovej arche poskytla veľká hrudka granátu.

Za starých čias vraj temná červená farba granátu rozžiarila nočnú oblohu. Domorodí americkí indiáni verili, že bohatá farba tohto drahokamu zvyšuje žiaru i silu ohňa a prináša uzdravenie. Mysleli si, že tento ohnivý kameň dokáže vniesť do života svetlo a pomôcť pri liečení nemocnej duše človeka.

Granát je kameňom lásky a sexuality, zvyšuje potenciu, utužuje vzťahy medzi milencami, stimuluje zmysly, stabilizuje pocity a zaisťuje vernosť vo vzťahu.

Rozpúšťa zakorenené vzorce správania, pomáha otvoriť sa novým skúsenostiam a prekonať strach zo zmeny. Upokojuje emocionálne rany, prináša úľavu a chráni pred prienikom cudzích energií. Posilňuje tiež inštinkt prežiť v krízových alebo extrémne traumatických situáciách, vzbudzuje nádej a triezvy pohľad.

Ak chcete byť úspešní v podnikaní, položte na pracovný stôl 3 kusy granátu.

 Očista:  pod tečúcou vodou a nabiť na slnku

Astrologické znamenie: Baran, Kozorožec, Lev, Strelec

Pôvod: Austrália

Rozmer: cca 3-3,5cm

Cena za 1ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: