Čaroit kameň tromlovaný

Kód: 636
Novinka
Neohodnotené
5,40 €
Skladom

Čaroit tromlovaný je vzácny purpurový kameň s perleťovým leskom vo farbách od fialovej po tmavšiu purpurovú s vírmi na povrchu. Čaroit je kameňom hlbokej transformácie a lásky. Je to kameň duše s veľkou odvážnou energiou. Čaroit je plný emocionálneho uzdravenia, duchovnej sily a pomáha nás regulovať tým najlepším spôsobom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento kremičitan bol objavený až roku 1976, extrémne vzácny minerál, pretože sa nachádza len na jedinom nálezisku na svete (Jakutsko)

Tento kameň vyzýva k odvahe a zvyšuje sebavedomie a pripomína vám, že v živote môžete dosiahnuť všetko, čo chcete. Pre tých, ktorí sa vo svojom živote vyrovnávajú s akýmikoľvek stratami, vás čaroit vyzdvihne, opráši a pozve vás nájsť vnútornú silu na to, aby ste veci inak roztočili. Je to skvelý kameň pre rozhodovanie, pretože prináša jasnosť a pomáha vám pri výbere skôr na základe lásky, než aby ste sa ponorili do strachu.

Čaroit je tiež úžasný kameň, ktorý môžete použiť pri meditácii. Keď držíte tento kameň alebo ho máte pri meditácii nablízku, môže byť pre vás jednoduchšie vystúpiť z hlavy a spojiť sa. Je to kameň s obrovskou duchovnou silou. Od tarotu po anjelské spojenia, prácu snov a skúmanie minulého života, tento kameň vám otvorí všetko a zároveň zaistí, že zostanete v bezpečí.

Dodáva energiu vyčerpanému organizmu, reguluje krvný tlak, má blahodárny vplyv na oči, srdce, pečeň, pankreas. Zbavuje kŕčov a bolestí, zaháňa nespavosť a pomáha deťom pokojne zaspávať. Vysoko účinný čistič fyzického tela.

Potláča, stres, obavy, posadnutosť, frustráciu, premieňa negatívnu energiu v hojivú silu a pocity nerovnováhy uvádza v harmónii a uvoľnenie.

Prebúdza srdcové a korunnú čakru, prečisťuje auru a ukazuje spôsob nápravy karmického predurčenia.

Znamenia: Panna, Vodnár

Pôvod: Rusko

Rozmer: cca 1,5-2cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: