Šungitová pyramída neleštená 5x5cm

Neohodnotené

Šungitová pyramída neleštená. Šungit absorbuje a eliminuje všetky negatívne energie a všetko, čo je pre zdravie nebezpečné. Šungit sa tiež nazýva „Kameň života“ kvôli svojim liečivým a antibakteriálnym vlastnostiam. Šungit je vzácny čierny kameň vyrobený až z 99 percent uhlíka. Nachádza sa hlavne v Šunge, dedine v ruskej Karélii.

Dostupnosť Skladom
Kód: 240
9,20 €
Šungitová pyramída neleštená 5x5cm
Neohodnotené

Na pyramíde sa vyskytujú zlaté žilky a rôzne obrazce je to prírodný neleštený šungit.

Pravidelné používanie šungitovej pyramídy údajne vyváži a reguluje vaše energetické pole, ktoré úplne neutralizuje, aby napravilo prípadné nerovnováhy, a zároveň ho posilňuje a obnovuje energiu. Je to nástroj elektromagnetickej ochrany a prispieva k procesu liečenia elektrocitlivosti. Pôsobí ako ochranca a transformátor akejkoľvek negatívnej, škodlivej alebo elektromagnetickej energie. Šungit tiež nepreberá náboj, keď je vystavený elektromagnetickým poliam.

Šungitová pyramída vytvára torzné pole, ktoré odráža patogénne lúče a chráni vás pred elektromagnetickým žiarením televízorov, počítačov a mikrovlnných rúr.
Okrem toho šungitová pyramída čistí šperky, náramky z polodrahokamov a iné drobné predmety od negatívnej energie. Šungitová pyramída je tiež schopná čistiť vodu od organických zlúčenín, baktérií a škodlivých mikroorganizmov.

Šungit absorbuje a eliminuje všetky negatívne energie a všetko, čo je pre zdravie nebezpečné. Šungit sa tiež nazýva „Kameň života“ kvôli svojim liečivým a antibakteriálnym vlastnostiam.

 Najdôležitejšie pre nás, ľudí žijúcich pod neustálym stresom, vypätím a nepriaznivými ekologickými podmienkami, sú však regeneračné vlastnosti šungitovej pyramídy, ktoré obnovujú vitalitu tela.

  • Umiestnite pyramídu na miesta, kde počas dňa trávite veľa času (blízko postele, na stole v kancelárii, vo vašom posvätnom priestore atď.)
  • Umiestnite pyramídu do blízkosti všetkých zariadení, ktoré sú zdrojmi rôznych druhov žiarenia - ako je televízia, počítač, mikrovlnná rúra, rádiové prijímače, horúce miesta wi-fi atď., Aby ste zneškodnili všetky EMF.
  • Umiestnenie šungitovej pyramídy do vašej kancelárie údajne zvýši pracovný výkon a produktivitu ľudí v ich okolí. Vytvára okolo seba pole, ktoré zlepšuje priaznivé nervové a emočné podmienky na pozitívne ovplyvnenie emócií a nálad v kancelárii.
  • Na liečenie a vyváženie koreňovej čakry môžete tiež použiť šungitovú pyramídu alebo šungitovú dosku alebo kameň. Používajú sa aj na fyzické liečenie. Umiestnite šungitovú pyramídu na konkrétne miesto, kam chcete zamerať liečivú energiu, alebo na miesto, kde cítite bolesť.

Táto pyramída vytvára energetické pole s polomerom 2,8 metra a schopná vyčistiť 850 ml vody.

Rozmer strán pyramídy: 5x5cm

Rádius: 2,8m

Hmotnosť: cca 90g

Pôvod: Republic of Karelia, Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: