Záhneda kameň prírodný

Neohodnotené

Záhneda je silný liečivý kryštál známy svojou schopnosťou transmutovať negatívnu energiu. Pomáha chrániť pred psychickými útokmi a absorbovať elektromagnetický smog z elektroniky.

Dostupnosť Skladom
Kód: 33/9
1,50 € –20 % 1,20 €
Záhneda kameň prírodný
Neohodnotené
Záhneda kameň prírodný
1,50 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Záhneda kameň prírodný

Hľadáte spôsob, ako priniesť do svojho života nejakú pozitívnu energiu? Ak áno, zvážte pridanie záhnedy do svojej zbierky liečivých kameňov.

Kryštál záhnedy prináša emocionálny pokoj, zmierňuje stres a úzkosť, ako aj rozptyľuje strach. Často sa používa v meditácii kvôli svojej silnej uzemňujúcej energii, ktorá vám pomôže zostať v spojení so Zemou, dokonca aj počas duchovnej práce. Je veľmi prospešný pre odstránenie energetických blokád alebo uviaznutých emócií, aby nové energie mohli vstúpiť do vášho života.

Fyzické výhody nosenia sú tiež početné. Znižuje úroveň stresu a zlepšiť krvný obeh podporou relaxácie. Okrem toho zvyšuje hladinu energie a zlepšuje zameranie, keď sa nosí počas fyzickej aktivity alebo období intenzívnej koncentrácie.

Jeho schopnosť rozptýliť negatívnu energiu z neho robí ideálnu voľbu pre vytvorenie upokojujúceho prostredia v domácnosti alebo pracovnom priestore. Niektorí ľudia veria, že má moc pomôcť pri fyzickom zotavení z choroby, zranenia a chirurgického zákroku.

Nabíjať na nepriamom slniečku

Znamenia: Kozorožec

Pôvod: Brazília

Rozmer cca: 2,5-3cm

Cena za 1ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Heliotrop kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Heliotrop sa po stáročia používa na ochranu, podporu a liečenie. Je to silný amulet na ochranu pred negatívnou energiou a môže vám tiež pomôcť zostať pokojný v stresových...

Kód: 33/11
Lolit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Lolit je kameň vízie. Aktivuje tretie oko a uľahčuje vizualizáciu a intuíciu. Keď sú všetky čakry v súlade, stimulujete tým spojenie s vnútorným poznaním. Je to šamanský kameň.

Kód: 33/13