Jantár kameň prírodný

Kód: 903
Neohodnotené
4,50 €
Skladom

Baltický jantár je skamenela stvrdnutá živica stromov, ktorých vek je viac ako 45 miliónov rokov. Táto zlatožltá živica vysoko chráni pred akýmkoľvek typom negatívnej energie. Jantár pomáha vyrovnať emócie, vyčistiť myseľ a uvoľniť negatívnu energiu. Jantár nosili cestujúci kvôli ochrane, je tiež symbolom odvahy. Je populárny, pretože má úžasné metafyzické vlastnosti pre psychickú ochranu. Zmierňuje stres tým, že odstráni fóbie a obavy, je to krásny teplý kameň. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Jantár stimuluje intelekt a podporuje pozitívny duševný stav a tvorivé sebavyjadrenie. Jantár zmierňuje stres. Má silné spojenie so zemou a je základným kameňom pre vyššie energie. Absorbuje negatívne energie a premieňa ich na pozitívne sily, ktoré stimulujú telo k samoliečbe.

Jantár je vhodný aj pre deti, ktorým rastú zúbky.

Lieči žalúdok, slezinu, obličky, močový mechúr, pečeň a žlčník, zmierňuje problémy s kĺbmi a posilňuje sliznice. Na liečenie rán používajte kryštálovú vodu, pretože je to vynikajúce prírodné antibiotikum.

Jantár chráni emočné telo a chráni pred psychickými útokmi a psychickými upírmi. Jantár vám ponúka pocit bezpečia a mieru. Jantár sa nazýva solárny kameň a takmer vždy je teplý, takže je pohodlné ho mať v ruke, keď ho používate na liečenie.

Astrologické znamenie: Lev, Vodnár

Pravý baltický jantár

Pôvod: Poľsko 

Rozmer: cca 2-3cm.

Cena za 1ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: