Býčie oko kameň prírodný

Neohodnotené

Býčie oko pomáha priviesť myseľ a telo do stavu pokoja, pomáha človeku pri stanovovaní a dosahovaní cieľov, plnení monotónnych úloh a snahe napraviť všetky chyby. Pomáha vyslobodiť akýkoľvek hnev alebo slabosť.

Dostupnosť Skladom
Kód: 33/10
1,50 € –20 % 1,20 €
Býčie oko kameň prírodný
Neohodnotené
Býčie oko kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,50 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Býčie oko kameň prírodný

Frekvencia kameňa pomáha priviesť myseľ a telo do stavu pokoja, pomáha človeku pri stanovovaní a dosahovaní cieľov, plnení monotónnych úloh a snahe napraviť všetky chyby. Pomáha vyslobodiť akýkoľvek hnev alebo slabosť.

Býčie oko vám pomôže nájsť vašu životnú cestu ponorením sa hlboko do seba, aby ste mohli využiť svoje silné a slabé stránky a potom podniknúť pozitívne kroky na maximalizáciu svojho plného potenciálu. To všetko pri zachovaní sústredenia mysle, čo je skvelé pre podnikanie, stretnutia, pohovory, súťaže, skúšky a kreatívne aktivity. Prinesie vám novú perspektívu pri riešení problémov. Jeho viacrozmerná frekvencia vám pomôže prekonať akékoľvek neistoty a zároveň si udržať pozitívny výhľad, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť akúkoľvek krízu.

Meditácia s byčim okom bude rezonovať s energiami Slnka a Zeme, stimulovať vibrácie tela, pomáhať pri napredovaní duchovných praktík, zvyšovať psychické talenty, zatiaľ čo vyrovnáva energie Yin a Yang a prináša energiu kundaliní. Býčie oko môžete umiestniť na pracovisko bude odráža späť akékoľvek negatívne energie vrátane žiarlivosti, kliatby alebo kúzla. Pracuje tiež na prilákaní bohatstva.

Čakra: Koreňová

Znamenie: Škorpión

Pôvod: Afrika

Rozmer: cca 2,5-3cm.

Cena za 1ks.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Tigrie oko kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
Tip
1,26 € bez DPH
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Tigrie oko tromlovaný je kameňom šťastia, radosti a optimizmu. Podporuje dobrú náladu, pomáha pri dosahovaní cieľov, dáva jasnosť myslenia a posilňuje vôľu.

Kód: 32/13
Magnezit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Magnezit prírodný je snehovo biely kameň, prináša rovnováhu a liečivé energie do života. Energia, ktorá prúdi medzi telom a kameňom, je silná a pri prvom dotyku si všimnete, že...

Kód: 33/8
Kryštál kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Tip
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Kryštál prírodný jedná sa o ohromujúci číry kremeň. Na kryštáloch je niečo magické a zvláštne. Kryštály patria medzi najpopulárnejšie minerály na svete a...

Kód: 33/1
Ruženín kameň prírodný - svetnaramkov.sk
Novinka Tip
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Ruženín prírodný je predovšetkým kameň lásky a oddanosti. Je to kameň, ktorý vnáša do vášho života lásku, romantiku a nové vzťahy. Je to silný kryštál. Vo vzťahoch...

Kód: 33/4
Fuchsit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,26 € bez DPH
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Fuchsit je zelená odroda muskovitu. Je známe, že má upokojujúcu energiu, čo z nej robí skvelý nástroj na duchovné prebudenie, ochranu a relaxáciu. Fuchsit je spojený...

Kód: 33/12
Lolit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1 € bez DPH
1,20 €
1,50 € (–20 %)

Lolit je kameň vízie. Aktivuje tretie oko a uľahčuje vizualizáciu a intuíciu. Keď sú všetky čakry v súlade, stimulujete tým spojenie s vnútorným poznaním. Je to šamanský kameň.

Kód: 33/13