Serafinit extra náramok

Kód: 167
Tip
Neohodnotené
36,90 € –3 %
Serafinit extra náramok
36,90 € –3 % 35,79 €
Skladom

Serafinit extra kvality náramok. Serafinit je nádherný silový kameň pripomínajúci anjelské krídla. Veľmi jemný kameň, ktorý stabilizuje ducha svojho majiteľa a vnáša pokoj do každodenného života. Je to kameň sily, ktorý fascinuje tajomnou krásou, pretože jeho sýtozelená farba má lesklý vzor ako bledo biely hodváb. Jeho jedinečný vzor vyzerá ako anjelské krídlo, a hovorí sa, že jeho názov je odvodený od najvyššieho rádu anjelov Serafína

Detailné informácie

Podrobný popis

Serafinit je drahokamová odroda Clinochlore, kremičitanu horečnato-hlinitého, vyznačujúca sa tmavozelenou farbou s trblietavými striebornými vzormi, ktoré odrážajú svetlo s meniacimi sa uhlami pohľadu.

Serafinit je kameň, ktorý je vysoko účinný na liečenie, naplnený jemnou energiou a údajne dáva majiteľovi pokoj. Jeho jemná energia údajne pochádza z nádhernej tmavozelenej farby tohto kameňa a je to silový kameň s vynikajúcim relaxačným účinkom. Pri psychickej depresii alebo podráždení alebo pri strese pôsobí jemne a uzdravuje.

Krása a energia serafinitu stúpa čakrami tela ako šesťkrídloví duchovia Svetla, pre ktorých je pomenovaný - Serafín, najvyšší rád anjelov, ktorí sa zúčastňujú na Božom tróne. Ich obraz alebo ich pernaté krídla sú zachytené v dúhovom striebre a naznačujú pohyb letu v kryštáli hlbokej lesnej zelene.

Tento kameň anjelských krídel je známy svojou vysokou duchovnou energiou kundaliní. Spája fyzické s éterickým a je účinný pri otváraní komunikácie s devickými a anjelskými oblasťami. 

Pomáha nám nájsť náš zmysel života a poskytuje nám vnútornú silu, aby sme za ním kráčali. Súčasne nás robí chápajúcejšími a citlivejšími.

Lieči nervy, mozgové bunky, čistí krv a vnútorné orgány, vylučuje z tela škodliviny. Pomáha pri mrazení a nedokrvení končatín. Zmenšuje pečeňové fľaky na starnúcej pokožke a pomáha pri zmierňovaní bolestí.

Umožňuje nadviazať spojenie s anjelskou ríšou. Pomáha svojmu majiteľovi nechať sa viesť hlasom svojho srdca a má veľmi silný a citlivý očistný účinok na srdcovú čakru, ktorú otvára láske.

Nachádza sa iba v oblasti jazera Bajkal na Sibíri v Rusku

Čakra: Srdcová

Astrologické znamenie: Ryby

Veľkosť guľôčky: 8mm

Rozmer cca: 18,5cm

Pôvod: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: