Selenit náramok

4 hodnotenia

Selenit je priesvitný, hodvábne biely kameň s dúhovým svetlom tancujúcim na jeho povrchu. Selenit je duchovný kryštál svetla, pozitivity a čistoty. Pomáha poskytnúť duchovnú jasnosť, spojenie a rozpustenie negatívnej energie. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 00023
15,90 € –20 % 12,72 €
Selenit náramok
4 hodnotenia
Selenit náramok - svetnaramkov.sk
15,90 € –20 %
4,8 4 hodnotenia

Selenit náramok

Selenit je veľmi upokojujúci kryštál, ktorý pomáha vyčistiť negatívnu energiu. Je spojený s vyšším vedomím a pomáha pri meditácii, pomáha vyčistiť myseľ. Tento mocný kryštál pomáha vyrovnávať korunnú čakru. Selenit je vysokoenergetický kryštál ktorý prináša ochranný prvok univerzálnej životnej sily. Selenit stelesňuje božskú ženskú energiu a umožňuje komunikáciu s anjelmi. Selenit je silnou pomôckou pre horné čakry, účinným čistiacim prostriedkom aurického poľa.

Selenit je veľmi silný kryštál, ktorý dodáva telu energiu. Udržuje pokoj a mier, ukľudňuje zmätok v duši, pomáha riešiť problémy. Má veľmi vysokú energiu a pomáha vám nájsť si miesto v toku života. Selenit je úžasný kameň pre tých, ktorí potrebujú silnú podporu a vedenie pri rozhodovaní. Tento kameň prináša jasnosť, sústredenie a čestnosť do vašich myšlienok a mysle. Funguje tak, že odstraňuje všetky blokády a povzbudzuje vás energizujúcim čistením a obnovou. Pri práci so selenitom môžete cítiť spojenie s lunárnymi silami. 

Nosenie tohto náramku môže pomôcť vyčistiť negatívnu energiu a priniesť jasnosť, relaxáciu a pokoj.

Čakra: Korunná 

Astrologické znamenia: Vodnár, Kozorožec a Blíženci

Rozmer guľôčky cca 8mm

Rozmer cca: 18,5cm

Pôvod: Maroko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Selenit kameň prírodný - svetnaramkov.sk
1,26 € bez DPH
1,52 €
1,90 € (–20 %)

Selenit prírodný je vysokoenergetický kryštál ktorý prináša ochranný prvok univerzálnej životnej sily. Selenit stelesňuje božskú ženskú energiu a umožňuje...

Kód: 330
Lotos náramok na ochranu - svetnaramkov.sk
Tip
8,60 € bez DPH
10,32 €
12,90 € (–20 %)

Náramok na ochranu z obsidiánu, karneolu a hematitu z vyobrazeným lotosom. Lotosový kvet je krásnym, starobylým symbolom rozkvetu mysle, ktorá siaha od temnoty k...

Kód: 397
Šungit, malachit, aventurín náramok - svetnaramkov.sk
11,86 € bez DPH
14,24 €
17,80 € (–20 %)

Náramok zo šungitu, malachitu a aventurínu oddelený s facetovaným hematitom. Náramok je špeciálne zameraný pre podporu zdravia. 

Kód: 00021