Malachit náramok so srdiečkami

Neohodnotené

Malachitový náramok so srdiečkami. Malachit stelesňuje energiu vo svojej krásnej, sýtej zelenej farbe, vyžarujú liečivú energiu životnej sily. Jeho bohaté vzorované sfarbenie v odtieňoch zelenej je medzi kameňmi jedinečné. Malachit je jedným z najsilnejších kameňov na ochranu pred negatívnymi energiami. Napĺňa vaše auru pozitívnymi vibráciami a posilňuje vaše prirodzené energetické pole, čím vás chráni pred všetkými negatívnymi energiami.

Dostupnosť Skladom
Kód: 590/1
19,99 € –20 % 15,99 €
Malachit náramok so srdiečkami
Neohodnotené
Malachit náramok so srdiečkami - svetnaramkov.sk
19,99 € –20 %

Malachit náramok so srdiečkami

Pravý malachit od falošného rozoznáte jednoducho. Pravý malachit je v dlaní váhovo omnoho ťažší ako ostatné kamene pretože obsahuje meď a tiež je krásne lesklý a studený na dotyk.

Malachit je zelený minerál uhličitanu meďnatého. Je súčasťou monolitického kryštálového systému a má hodvábny lesk. Malachit sa často používa ako ruda medi. Malachit má bohatý odtieň zelenej a jeho významom je transformácia a pozitívna zmena.

Pomôže vám uzdraviť sa na fyzickej a emočnej úrovni a odstráni všetko, z čoho sa cítite slabí alebo toxickí. Náramok odstránením všetkých nečistých energií vo vašom živote tiež stimulujete pozitívnu životnú silu vo vašom tele a vašej aure.

Malachit je známy pre svoje liečivé energie. Môže pomôcť posilniť váš imunitný systém, aby ste ľahko neochoreli, aj keď ste v miestnosti plnej ľudí so silným prechladnutím.

Malachit bol v Egypte známy už 3000 rokov pred naším letopočtom. Obľúbili si ho aj starí Gréci a Rimania pre šperky, ozdoby a v práškovej forme aj očné tiene. V stredoveku sa verilo, že malachit chráni pred zlom a lieči rôzne druhy žalúdočných chorôb. Ruskí cári používali malachit z veľkého ložiska v pohorí Ural na výrobu ozdôb a obkladov pre svoje hrady.

Učí nás aj k úcte samých k sebe, k láske k životu a ak lepšie porozumieme sebe, určite ľahšie pochopíme konanie svojich blízkych. Malachit je spätý s prírodou, prírodnými dejmi a procesom rastu. Prostredníctvom neho môžeme túto silnú prírodnú energiu čerpať.

Lieči slabý zrak, astmu, pomáha pri menštruačných a pôrodných bolestiach, obmedzuje ukladanie tuku v tele a odstraňuje z neho škodliviny. Je veľmi užitočný pre tých, ktorí sa podrobili, alebo boli vystavení ožarovaniu. Dáva sa tiež na všetky bolestivé miesta. Tým, že nám pomáha pochopiť samých seba, uvedomíme si pod jeho vplyvom aj príčinu choroby. V súčasnosti sa malachitom ošetruje čakra srdca.

Malachitový náramok so srdiečkami pri liečení absorbuje všetku negatívnu energiu a vnútorné deštrukcie do seba, a preto si všimnite zmenu intenzity farby Malachitu, podľa toho uvidíte koľko ťažkej energie vytiahol z Vášho tela.

Znamenia: Škorpión, Kozorožec, Váhy, Býk

Rozmer guľôčky z prírodného malachitu cca 6mm.

Rozmer srdiečka z prírodného malachitu cca 12mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Madagaskar

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

fluorit dúhový náramok - svetnaramkov.sk
4,60 € bez DPH
5,52 €
6,90 € (–20 %)

Fluorit je kryštál obdarený silnou ochrannou mocou prečisťuje a stabilizuje auru. Mimoriadne účinne funguje proti škodlivým vplyvom počítačov a elektromagnetickému...

Kód: 365
Šungit, malachit, aventurín náramok - svetnaramkov.sk
11,86 € bez DPH
14,24 €
17,80 € (–20 %)

Náramok zo šungitu, malachitu a aventurínu oddelený s facetovaným hematitom. Náramok je špeciálne zameraný pre podporu zdravia. 

Kód: 00021