Hypersten náramok

4 hodnotenia

Hypersten je silne čistiaci, uzemňovací a ochranný kameň, ktorý vytvára silné energetické pole. Upokojením, uzemnením a ochranou je vynikajúcou pomôckou k hlbokej meditácii, hlbokému vnútornému odrazu a môže vás preniesť na cesty do iných dimenzií vedomia, ktoré cestujú za hranice tela a mysle.

Dostupnosť Skladom
Kód: 654
13,90 € –20 % 11,12 €
Hypersten náramok
4 hodnotenia
Hypersten náramok - svetnaramkov.sk
13,90 € –20 %
5,0 4 hodnotenia

Hypersten náramok

Hypersten môže upokojiť, ak sa cítite vystresovaní alebo úzkostní alebo ak ste unavení a potrebujete si oddýchnuť.

Názov dostal v roku 1804 a jeho názov údajne pochádza z dvoch gréckych slov „hyper“ - hore a „stonos“ - moc a celkovo má význam „nad silou“. Tento kameň obsahuje v závislosti na vzorke železo aj horčík v rôznych množstvách spolu s ďalšími minerálmi, ako je kremík. Je tiež známy ako enstatit, ferosilit a eulit.

Meditujte s náramkom z hyperstenu, zatiaľ čo sa sústredíte na problém, na ktorý potrebujete odpoveď. Možno zistíte, že riešenie vám príde na myseľ krátko po skončení meditácie, ak sa uvoľníte a umožníte to.

Má upokojujúcu energiu na podporu hojenia, ktorá podporuje zotavenie po chorobe a prináša pokoj a mier.

Veľmi vhodný kameň pre duchovnú prácu a psychiku. Je to dobrý kameň pre osobné vzťahy a obchodné rokovania. Vhodný pre meditáciu, prácu s kyvadlom, koncentráciu mysle, vnímanie, relaxáciu.

Čakra: koreňová a solar plexu

Astrologické znamenie: Váhy, Strelec

Veľkosť guľôčky: 8mm

Rozmer cca: 18,5cm

Pôvod: Ruská federácia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Šungit náramok - svetnaramkov.sk
Tip
12,66 € bez DPH
15,20 €
19 € (–20 %)

Šungit je silný čistiaci kameň. Vstupuje do procesu s používateľom a odstraňuje nečistoty na každej úrovni bytia. Šungit je veľmi silný a prastarý liečivý kameň,...

Kód: 559
Kryštál s turmalínom kameň tromlovaný - svetnaramkov.sk
1,66 € bez DPH
2 €
2,50 € (–20 %)

Kryštál s turmalínom tromlovaný, tento kryštál obsahuje silne ochranný čierny turmalín. Tento kryštál majte pri sebe, keď potrebujete ochranu a duševnú silu. Čierny...

Kód: 157
Turmalín, ametyst a kryštál s turmalínom náramok - svetnaramkov.sk
9,26 € bez DPH
11,12 €
13,90 € (–20 %)

Dokáže od vás odvracať negatívne energie každého druhu. Chráni nás tiež pred vlyvmi nášho okolia, ako sú ľudská závisť a zloba. Pomáha proti strachu a depresiám.

Kód: 388
Mesačný kameň adulár náramok - svetnaramkov.sk
7,26 € bez DPH
8,72 €
10,90 € (–20 %)

Mesačný kameň adulár vyťahuje na povrch veci uzavreté dosiaľ v podvedomí. Mesačný kameň je kameňom nových začiatkov. Zvyšuje intuíciu a empatiu. Ako napovedá...

Kód: 358