Chryzopras náramok

1 hodnotenie

Chryzopras je odroda chalcedónu, má jablkovo zelené až tmavozelené sfarbenie. Prináša šťastie a prosperitu, ako aj obchodný úspech. Uľahčuje sebavyjadrenie, odvahu, nádej a schopnosť múdro ich používať. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 00024
16,90 € –20 % 13,52 €
Chryzopras náramok
1 hodnotenie
Chryzopras náramok - svetnaramkov.sk
16,90 € –20 %
5,0 1 hodnotenie

Chryzopras náramok

Chryzopras podporuje lásku k pravde. Podporuje nádej a povzbudzuje vernosť v obchodných a osobných vzťahoch. Stimuluje kreativitu a rozvíja talenty. Chryzopras lieči vnútorné dieťa, uvoľňuje emócie zamknuté od detstva. Dokáže napraviť zlomené srdce, uzdraviť vzťahy a premeniť negatívne emócie na pozitívne. Pomáha prekonať nutkavé alebo impulzívne nahnevané myšlienky a správanie a obracia vašu pozornosť na pozitívne udalosti.

Emocionálne je chryzopras známi tým, že podporuje lásku, odpustenie, súcit, radosť a šťastie, sebavedomie a privádza človeka ďaleko od pocitov úzkosti, depresie a spolu závislosti. Chryzopras priťahuje prosperitu, hojnosť, duševnú jasnosť, lásku a posilňuje vašu intuíciu, vďaka čomu sa človek môže skutočne sústrediť.

Chryzopras podporuje lásku k pravde. Podporuje nádej a povzbudzuje vernosť v obchodných a osobných vzťahoch. Stimuluje kreativitu a priťahuje talent. Chryzopras lieči vnútorné dieťa a uvoľňuje emócie uzamknuté od detstva. Môže napraviť zlomené srdce, uzdraviť vzťahy a premeniť negatívne emócie na pozitívne.

Znamenia: Rak, Kozorožec, Strelec

Rozmer guľôčky cca 8mm

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Austrália

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

jadeit ladový náramok - svetnaramkov.sk
Tip
5,94 € bez DPH
7,12 €
8,90 € (–20 %)

Jadeit ľadový priťahuje šťastie, lásku a peniaze. Je symbolom čistoty a vyrovnanosti. Jadeit je spojený so srdečnou čakrou a zvyšuje lásku i kvalitu starostlivosti o...

Kód: 308