Býčie oko náramok 8mm

Kód: 47/1
Neohodnotené
6,90 €
Skladom

Býčie oko je silným motivačným kameňom a možno ho použiť na navodenie pohody a poriadku vo vašom živote, aj keď máte pocit, že žonglujete s príliš veľa úlohami alebo nápadmi. Posilní tiež vaše energetické pole a povzbudí vás, aby ste sa otvorili bezpodmienečnej láske. Býčie oko je motivačný kameň, ktorý vám pomôže oživiť vašu vášeň pre akékoľvek kreatívne projekty, ktorým sa môžete venovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Duchovná energia tohto kameňa vám pomôže zvýšiť váš zmysel pre praktickosť, posilniť vašu vôľu a integritu, zvýšiť vašu motiváciu a pracovať na starostlivosti o seba. Tiež vás povzbudí, aby ste prijali zdravú vášeň pre všetko, do čoho ste zapojení, alebo pre každú príležitosť, ktorá sa vám môže naskytnúť.

Energie býčieho oka dodajú vášeň a vitalitu každému projektu, na ktorom pracujete, alebo akejkoľvek činnosti, do ktorej ste zapojený. Tiež vás povzbudí pri praktických rozhodovaní a rozhodovaní.

Býčie oko sa používa pri liečení ochorení očí, hrdla a rozmnožovacích orgánov. Vyrovnáva jinovú a jangovú energiu. Pomáha tráviacemu traktu, zlepšuje vyrovnanie chrbtice a prospieva zlomeným kostiam. Zvyšuje telesnú silu. Podporuje fyzickú vitalitu a pomáha nám vytvoriť si zdravé návyky v oblasti stravovania a cvičenia.

Astrologické znamenia: Škorpión, Blíženci

Čakra: koreňová, tretie oko

Veľkosť guľky cca 8mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Južná Afrika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: