Býčie oko náramok 10mm

Kód: 47
Neohodnotené
8,50 €
Skladom

Býčie oko je motivačný kameň, ktorý vám pomôže oživiť vašu vášeň pre akékoľvek kreatívne projekty, ktorým sa môžete venovať. Je tiež silným motivačným kameňom a možno ho použiť na navodenie pohody a poriadku vo vašom živote, aj keď máte pocit, že žonglujete s príliš veľa úlohami alebo nápadmi. Posilní tiež vaše energetické pole a povzbudí vás, aby ste sa otvorili bezpodmienečnej láske.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento kameň podporuje nazrenie do vlastného vnútra. Pod jeho vplyvom si ľahšie uvedomíme obmedzenosť hmotného sveta a obohatíme naše myslenie.  Vyzýva nás k tomu, aby sme šli stále ďalej a aby sme sa ničoho nebáli. 

Býčie oko je tiež vyrovnávacím kameňom. Má priaznivý vplyv na úrovne energie Jin a Jang vo vašich éterických a fyzických telách a rieši nerovnováhu medzi týmito protichodnými silami.

Býčie oko sa používa pri liečení ochorení očí, hrdla a rozmnožovacích orgánov. Vyrovnáva jinovú a jangovú energiu. Pomáha tráviacemu traktu, zlepšuje vyrovnanie chrbtice a prospieva zlomeným kostiam. Zvyšuje telesnú silu. Podporuje fyzickú vitalitu a pomáha nám vytvoriť si zdravé návyky v oblasti stravovania a cvičenia.

Astrologické znamenia: Škorpión

Čakra: koreňová, tretie oko

Veľkosť guľky cca 10 mm.

Rozmer náramku cca 18,5cm

Pôvod: Južná Afrika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: