Čierny ochranný náramok s osmičkou

Neohodnotené

Čierny pletený náramok poskytuje ochranu nositeľovi pred rôznymi škodlivými vplyvmi, vrátane psychického napadnutia, zlého oka alebo negatívneho prostredia. Ležatá osmička je symbol nekonečnej lásky a priateľstva, symbolom večného života, ktorý nemá počiatok ani koniec. 

Dostupnosť Skladom
Kód: 581/9
3,30 € –20 % 2,64 €
Čierny ochranný náramok s osmičkou
Neohodnotené
Čierny ochranný náramok s osmičkou - svetnaramkov.sk
3,30 € –20 %

Čierny ochranný náramok s osmičkou

Čierny ochranný náramok je používaný ako amulet alebo talizman na ochranu nositeľa pred negatívnymi energiami, zlými silami alebo zlým osudom. Čierna farba býva dôležitým prvkom pre jeho ochrannú funkciu.

Čierna farba je často spájaná s absorpciou negatívnej energie a jej transformovaním na pozitívnu. Čierny náramok môže byť používaný na to, aby nazbieral negatívnu energiu, ktorá by mohla ohroziť nositeľa, a chránil ho tak.

Čierny pletený náramok poskytuje ochranu nositeľovi pred rôznymi škodlivými vplyvmi, vrátane psychického napadnutia, zlého oka alebo negatívneho prostredia.

Prítomnosť negatívnych energií môže viesť k stresu, hnevu a nepokoju. Tieto negatívne sily môžu byť katastrofálne pre zdravie, šťastie a celkovú pohodu človeka. Ak nosíte ochranný náramok pravidelne, môžete si všimnúť, že ste vo všeobecnosti šťastnejší, úspešnejší a priťahujete viac pozitívne zmýšľajúcich ľudí

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Čierny ochranný náramok s Budhom - svetnaramkov.sk
2,20 € bez DPH
2,64 €
3,30 € (–20 %)

Čierny pletený náramok poskytuje ochranu nositeľovi pred rôznymi škodlivými vplyvmi, vrátane psychického napadnutia, zlého oka alebo negatívneho prostredia. Budha...

Kód: 581/8