Čierny ochranný náramok s Budhom

Neohodnotené

Čierny pletený náramok poskytuje ochranu nositeľovi pred rôznymi škodlivými vplyvmi, vrátane psychického napadnutia, zlého oka alebo negatívneho prostredia. Budha symbolizuje cestu k duchovnému prebudeniu a osvieteniu. Hľadanie vnútornej múdrosti a cesty na dosiahnutie duchovného osvietenia

Dostupnosť Skladom
Kód: 581/8
3,30 € –20 % 2,64 €
Čierny ochranný náramok s Budhom
Neohodnotené
Čierny ochranný náramok s Budhom - svetnaramkov.sk
3,30 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Čierny ochranný náramok s Budhom

Čierny ochranný náramok je používaný ako amulet alebo talizman na ochranu nositeľa pred negatívnymi energiami, zlými silami alebo zlým osudom. Čierna farba býva dôležitým prvkom pre jeho ochrannú funkciu.

Čierna farba je často spájaná s absorpciou negatívnej energie a jej transformovaním na pozitívnu. Čierny náramok môže byť používaný na to, aby nazbieral negatívnu energiu, ktorá by mohla ohroziť nositeľa, a chránil ho tak.

Čierny pletený náramok poskytuje ochranu nositeľovi pred rôznymi škodlivými vplyvmi, vrátane psychického napadnutia, zlého oka alebo negatívneho prostredia.

Budha symbolizuje cestu k duchovnému prebudeniu a osvieteniu. V ezoterickom učení sa môže používať ako symbol na hľadanie vnútornej múdrosti a cesty na dosiahnutie duchovného osvietenia. Meditácia bola kľúčovou súčasťou Budhovho učenia. Symbol Budhu môže podporovať praktiky meditácie a introspekcie ako prostriedok na dosiahnutie duchovného rastu a poznania.

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: