Červený náramok proti urieknutiu s Budhom

Neohodnotené

Červený pletený náramok proti urieknutiu so symbolom Budhu pre šťastie a ochranu pred zlom či urieknutím. Budha symbolizuje cestu k duchovnému prebudeniu a osvieteniu. Hľadanie vnútornej múdrosti a cesty na dosiahnutie duchovného osvietenia.

Dostupnosť Skladom
Kód: 581/7
3,30 € –20 % 2,64 €
Červený náramok proti urieknutiu s Budhom
Neohodnotené
Červený náramok proti urieknutiu s Budhom - svetnaramkov.sk
3,30 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov

Červený náramok proti urieknutiu s Budhom

Červený náramok proti urieknutiu s Budhom, symbolizuje cestu k duchovnému prebudeniu a osvieteniu. V ezoterickom učení sa môže používať ako symbol na hľadanie vnútornej múdrosti a cesty na dosiahnutie duchovného osvietenia. Meditácia bola kľúčovou súčasťou Budhovho učenia. Symbol Budhu môže podporovať praktiky meditácie a introspekcie ako prostriedok na dosiahnutie duchovného rastu a poznania.

Náramok s červenou šnúrkou alebo Kabbalah náramok sa stal symbolom najsilnejšej ochrany, proti zlému oku, kúzlam čiernej mágie a zlým silám.

Červený pletený náramok proti urieknutiu nosili ľudia na ochranu po stáročia. Je vyrobený zvyčajne z červenej zapletenej šnúrky a nosí sa na ľavom zápästí, na strane najbližšej k srdcu. Na prvý pohľad sa náramok javí ako obyčajný, ale v skutočnosti má veľký význam. Slúži ako ochranný nástroj určený na transformáciu negatívnych síl a premieňa ich na pozitívne energie.

Prítomnosť negatívnych energií môže viesť k stresu, hnevu a nepokoju. Tieto negatívne sily môžu byť katastrofálne pre zdravie, šťastie a celkovú pohodu človeka. Ak nosíte náramok proti urieknutiu pravidelne, môžete si všimnúť, že ste vo všeobecnosti šťastnejší, úspešnejší a priťahujete viac pozitívne zmýšľajúcich ľudí.

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Červený náramok proti urieknutiu s osmičkou - svetnaramkov.sk
2,20 € bez DPH
2,64 €
3,30 € (–20 %)

Červený pletený náramok proti urieknutiu so symbolom nekonečná pre šťastie a ochranu pred zlom či urieknutím. Ležatá osmička je symbol nekonečnej lásky a priateľstva,...

Kód: 581
Červený náramok proti urieknutiu s mandalou - svetnaramkov.sk
2,20 € bez DPH
2,64 €
3,30 € (–20 %)

Červený pletený náramok proti urieknutiu s mandalou pre šťastie a ochranu pred zlom či urieknutím. Mandala pochádza zo sanskrtu a znamená kruh. Mandala symbolizuje jednotu...

Kód: 581/6
Červený náramok proti urieknutiu
1,86 € bez DPH
2,23 €
2,79 € (–20 %)

Červený platený náramok proti urieknutiu. Kabbalah náramok zaručuje ochranu proti urieknutiu vďaka tomu, že zachytáva negatívnu energiu. Symbolom ochrany pred negatívnou...

Kód: 581/2