Červený náramok proti urieknutiu detský

Kód: 581/4
Neohodnotené
2,40 €
Skladom

Červený pletený náramok proti urieknutiu detský. Ideálny pre malé detičky či už na rúčku alebo priviazať na kočík. Kabbalah náramok zaručuje ochranu proti urieknutiu vďaka tomu, že zachytáva negatívnu energiu. Symbolom ochrany pred negatívnou energiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

V dnešnej dobe nikto nepochybuje o tom, že farby prenášajú energiu a že vysielajú určité frekvencie. Nosením tohto červeného náramku sa chránite pred nebezpečenstvom. Červená šnúrka sa používa ako nástroj ochrany po celé storočia.

Červený náramok ochráni pred negatívnou energiou, odvracia účinok urieknutia a vracia ho späť. Majiteľom prináša zdravie a prosperitu.

Náramky proti urieknutiu sa nosia na ľavej ruke, pretože podľa izraelského učenia Kabbalah (biela mágia), ľavá strana tela prijíma pozitívnu alebo negatívnu energiu. Tak isto sa pripína aj na kočík, kde chráni dieťa pred negatívnou energiou. Náramok proti urieknutiu ochraňuje majiteľa pred rôznymi vplyvmi negatívnej energie a prinášajú mu šťastie, spokojnosť a blahobyt. Náramky proti urieknutiu predstavujú tiež trendový módny doplnok, ktorý nesmie chýbať na žiadnej ruke!

Niektorí veria, že do seba vstrebáva negatívnu energiu. Údajne sa náramok sám od seba rozviaže, ak by bol už negatívnou energiou preplnený a nebol schopný prijať žiadnu ďalšiu.

Zloženie: Červená šnúrka

Nastaviteľná dĺžka náramku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: