Biela šalvia a Levanduľa - sušená zväzok 30g

Kód: 142
Tip
Neohodnotené
7,30 €
Skladom

Biela šalvia a francúzska levanduľa sušená, zviazaná do zväzku. Biela šalvia je jednou z najsilnejších bylín, ktorá Vám pomôže vyhnať zo svojich domovov zlých duchov. Indiáni veria, že negatívne entity neznesú jej dym. Levanduľa má ochranné, upokojujúce a čistiace schopnosti. Levanduľa dodáva pozitívnu energiu, otvára srdcovú čakru, upokojuje myseľ.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dym bielej šalvie má veľmi silné očistné a dezinfekčné účinky čistí priestor, predmety aj človeka od negatívnych a cudzích energií. 

Biela šalvia sa od pradávna používala pri indiánskych rituáloch. Preto je často nazývaná aj šamanskou bylinou. Jej využívanie pravdepodobne siaha už od pravekých táborových ohňov z jaskýň. Tradične sa používala nielen pri obradoch, ale i pri energetickej očiste ľudí,  príbytkov, či pracovného prostredia.

Levanduľa má ochranné, upokojujúce a čistiace schopnosti. Čistí a vytvára pokojnú, harmonickú atmosféru. Levanduľa dodáva pozitívnu energiu, otvára srdcovú čakru, upokojuje myseľ, chráni a je účinná pri upokojení nervového systému. Levanduľa má ochranné, upokojujúce a čistiace schopnosti.

Použitie: Zväzok na konci zapáľte a nechajte rozhorieť. Je nutné plameň sfúknuť a nechať zväzok tlieť. Po dokončení rituálu môžete tlejúci koniec odstrihnúť, nechať dohorieť a zbytok zväzku použiť nabudúce.

Nepokladajte ho na horľavé podložky, alebo do blízkosti horľavých predmetov.
BEHOM PÁLENIA NENECHÁVAJTE BEZ DOZORU. CHRÁŇTE PRED DEŤMI !

Rozmer zväzku : cca 12x3cm

Hmotnosť: cca 30g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: